GeriGündem AÖF soru ve cevapları ne zaman yayınlanacak? AÖF sınavı zor muydu?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

AÖF soru ve cevapları ne zaman yayınlanacak? AÖF sınavı zor muydu?

AÖF soru ve cevapları ne zaman yayınlanacak? AÖF sınavı zor muydu?

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi bünyesinde eğitim alan öğrenciler için düzenlenen AÖF 2018 Bahar Dönemi Ara Sınavları, bugün yapılan ikinci oturumun da bitmesiyle tamamlandı. Sınavdan çıkan öğrenciler, sosyal medya hesapları üzerinden AÖF bahar dönemi vize sınavları hakkında yorumlarda bulundu ve sınavın zorluk derecesi hakkında değerlendirmeler yaptı. Öğrenciler ayrıca AÖF sınavının soru ve cevaplarının ne zaman açıklanacağını da merak edip sorguluyor. Peki, AÖF sınavı zor muydu? AÖF bahar dönemi sınav soruları ve cevap anahtarı ne zaman açıklanacak?

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi tarafından, 14-15 Nisan tarihlerinde yapılan 2018 AÖF İlkbahar Dönemi Sınavları saat 14:00'da başlayan son oturumun bitmesiyle tamamlandı. Sınavdan çıkan kimi öğrenciler, karşılaştıkları soruların zorluğundan yakınırken kimi öğrenciler ise sınavı beklediğinden kolay bulduklarını söyledi. Sınavın bitmesinin ardından gözler AÖF'den gelecek cevap anahtarı açıklamasına çevrildi. Peki, AÖF soru ve cevapları ne zaman yayınlanacak? AÖF Bahar Dönemi vize sınavları zor muydu? İşte, AÖF sınavının zorluk derecesi hakkında öğrenci yorumları...

AÖF SINAV YORUMLARI

Sanki turizmci değil de bilim adamı olucaz onlar nasıl sorulardi öyle

Yaktın bizi AÖF

Keşke biraz daha zor sorsaydınız az olmuş #aöf liler isyanda

Bu yıl sorular biraz kolay muydu? sanki

Aöf işletme'de finansal tablolar analizi dersini geçen adama büyük saygı duyarım

Aöf de 4 yanlis 1 doğruyu götürür olmus eskiden daha iyiydi

Bahar dönemi AÖF kolaymış onlarda biliyor ki Nisa’n Mayıs ayları ders çalışılmıyor

Hamdolsun AÖF 2. Yarıyıl bahar dönemi sınavlarını kazasız atlattık inşallah. Darısı dönem sonu sınavlarının başına.

AÖF sınavım ok başarılı geçti! Umarım herkesin öyle geçmiştir..

Açıköğretim sınavlarını başarıyla bitirmek... #aöf

AÖF SORU VE CEVAPLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

 AÖF 2018 bahar dönemi ara sınavlarının tamamlanmasının ardından adayların gözü üniversiteden gelecek cevap anahtarı açıklamasında. Doğru ve yanlışlarını kontrol etmek için AÖF soru ve cevaplarını araştırmaya başlayan öğrenciler, AÖF soru ve cevaplarının ne zaman açıklanacağını merakla araştırıyor. Ancak, Anadolu Üniversitesi tarafından AÖF soru ve cevaplarının ne zaman açıklanacağına dair kesin bir açıklama henüz yok. Bu konuda bir açıklama olduğu takdirde, haberimizden takip edebilirsiniz.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle