Gündem Haberleri

  AÖF soru ve cevapları ne zaman yayınlanacak? AÖF sınavı zor muydu?

  Hürriyet Haber
  15.04.2018 - 09:08 | Son Güncelleme:

  Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi bünyesinde eğitim alan öğrenciler için düzenlenen AÖF 2018 Bahar Dönemi Ara Sınavları, bugün yapılan ikinci oturumun da bitmesiyle tamamlandı. Sınavdan çıkan öğrenciler, sosyal medya hesapları üzerinden AÖF bahar dönemi vize sınavları hakkında yorumlarda bulundu ve sınavın zorluk derecesi hakkında değerlendirmeler yaptı. Öğrenciler ayrıca AÖF sınavının soru ve cevaplarının ne zaman açıklanacağını da merak edip sorguluyor. Peki, AÖF sınavı zor muydu? AÖF bahar dönemi sınav soruları ve cevap anahtarı ne zaman açıklanacak?

  Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi tarafından, 14-15 Nisan tarihlerinde yapılan 2018 AÖF İlkbahar Dönemi Sınavları saat 14:00'da başlayan son oturumun bitmesiyle tamamlandı. Sınavdan çıkan kimi öğrenciler, karşılaştıkları soruların zorluğundan yakınırken kimi öğrenciler ise sınavı beklediğinden kolay bulduklarını söyledi. Sınavın bitmesinin ardından gözler AÖF'den gelecek cevap anahtarı açıklamasına çevrildi. Peki, AÖF soru ve cevapları ne zaman yayınlanacak? AÖF Bahar Dönemi vize sınavları zor muydu? İşte, AÖF sınavının zorluk derecesi hakkında öğrenci yorumları...

  AÖF SINAV YORUMLARI

  Sanki turizmci değil de bilim adamı olucaz onlar nasıl sorulardi öyle

  Yaktın bizi AÖF

  Keşke biraz daha zor sorsaydınız az olmuş #aöf liler isyanda

  Bu yıl sorular biraz kolay muydu? sanki

  Aöf işletme'de finansal tablolar analizi dersini geçen adama büyük saygı duyarım

  Aöf de 4 yanlis 1 doğruyu götürür olmus eskiden daha iyiydi

  Bahar dönemi AÖF kolaymış onlarda biliyor ki Nisa’n Mayıs ayları ders çalışılmıyor

  Hamdolsun AÖF 2. Yarıyıl bahar dönemi sınavlarını kazasız atlattık inşallah. Darısı dönem sonu sınavlarının başına.

  AÖF sınavım ok başarılı geçti! Umarım herkesin öyle geçmiştir..

  Açıköğretim sınavlarını başarıyla bitirmek... #aöf

  AÖF SORU VE CEVAPLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

   AÖF 2018 bahar dönemi ara sınavlarının tamamlanmasının ardından adayların gözü üniversiteden gelecek cevap anahtarı açıklamasında. Doğru ve yanlışlarını kontrol etmek için AÖF soru ve cevaplarını araştırmaya başlayan öğrenciler, AÖF soru ve cevaplarının ne zaman açıklanacağını merakla araştırıyor. Ancak, Anadolu Üniversitesi tarafından AÖF soru ve cevaplarının ne zaman açıklanacağına dair kesin bir açıklama henüz yok. Bu konuda bir açıklama olduğu takdirde, haberimizden takip edebilirsiniz.

  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı