Gündem Haberleri

  AÖF kayıt yenileme tarihleri açıklandı!

  Hürriyet Haber
  06.10.2015 - 17:24 | Son Güncelleme:

  Açıköğretim Fakültesi (AÖF) öğrencilerinin merakla bekledikleri kayıt yenileme tarihleri belli oldu. Kayıt yenileme işlemi için gerekli olan şeyler ne?

  Açıköğretim 2015-2016 eğitim yılı kayıt yenileme ve ders ekleme çıkarma tarihleri belli oldu. Peki bu işlemler ne zaman yapılabilir? Ayrıntılar haberimizde...

  2015 yılı Güz Dönemi takviminin yayımlanmasıyla AÖF kayıt yenileme tarihinin başlangıcı 12 Ekim 2015 Pazartesi olarak belirlendi. 11 gün sürecek yenileme işlemleri 23 Ekim Cuma günü son bulacak. Son değişiklik tarihine kadar sınav merkezi değişikliği yapan öğrenciler, güz döneminde olacak olan ara sınava yeni sınav merkezlerinde girebilecekler.

  AÖF İŞLEMLERİNİZ İÇİN TIKLAYINIZ...

  AÖF kayıt yenileme tarihleri açıklandı

  Açıköğretim Fakültesi Kayıt Yenileme

  AÖF SINAV TAKVİMİ NASIL OLACAK VE NE KADAR ÜCRET ÖDENECEK?

  12-13 Aralık 2015 tarihleri arasında ilk sınavlar gerçekleşecek. 2015 Güz Döneminin ilk vize sınavlarından hemen sonra 23-24 Ocak 2016 günleri dönem sonu sınavları yapılacak.

  PEKİ AMA ÖĞRENCİLER NE KADAR HARÇ YATIRACAK?

  Anadolu Üniversitesi'nin açıklamasına göre bu öğretim yılında öğrenciler her programa göre değişebilen tutarlarda harç ödemesi yapacak. Harç tutarları kayıt olunan programa göre değişmesine karşın genellikle 205 lira olacağı bildirildi.

  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı