Gündem Haberleri

  Antony'den 'Vurulduk ey halkım unutma bizi'

  Hürriyet Haber
  10.07.2012 - 13:22 | Son Güncelleme:

  İngiliz müzik grubu Antony & The Johnsons dün akşam Açıkhava’da verdiği konserine 'Vurulduk ey halkım unutma bizi' şarkısıyla başladı. İzleyicilerin hiç de beklemediği bu sürpriz sonrası müzikseverler sanatçıyı alkış yağmuruna tuttu.

  Antony & The Johnsons olarak tanınan ve ülkemizde sıkı bir hayran kitlesine sahip olan İngiliz şarkıcı ve besteci Antony İstanbul’daki ikinci konserini Harbiye Açıkhava'da verdi.

  İstanbul Caz Festivali kapsamında 'Cut the World' başlıklı konserini veren Antony and the Johnsons, hayranlarına unutulmaz bir konser yaşattı.

  Şarkılarını Anthony Weeden yönetimindeki Filarmoni İstanbul eşliğinde söyleyen Antony Hegarty, konserine Selda Bağcan'ın derlemesi "Vurulduk Ey Halkım Unutma Bizi"yi söyleyerek başladı. Düzgün telaffuzuyla da dikkat çeken sanatçı büyük alkış aldı.  

   

  Türk hayranları tarafından Amerika'nın Zeki Müren'i yakıştırması da yapılan Antony and the Johnson geçen gelişinden bu yana İstanbul'da hayatın nasıl gittiğini sorup "daha kötü" cevabını alınca Amerika'ya değindi ve "Bizim durumumuz da kötü Obama ve Romney arasında seçim yapmak zorundayız. Ama Obama'nın ikinci turundan yine de umutluyum" dedi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı