Gündem Haberleri

  Antalya'daki 'yılbaşı süsü' tartışmasında yeni gelişme... Türel'den sert cevap

  Salim UZUN/HÜRRİYET
  14.12.2017 - 14:06 | Son Güncelleme:

  Antalya’daki cadde, sokak ve meydanlarda yılbaşı süslemesi yapılmamasına yönelik eleştirilere yanıt veren Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, “Lafla peynir gemisi yürümüyor. Konuşanlar gereğini yapsın” dedi.

  ANTALYALI turizmcilerin gündeme taşıdığı ‘yılbaşı süsü’ tartışmasıyla ilgili Hürriyet’e konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, “Lafla peynir gemisi yürümüyor. Konuşanlar gereğini yapsın” dedi.Antalyadaki yılbaşı süsü tartışmasında yeni gelişme... Türelden sert cevap

  ‘İMKÂNLARIMIZ KISITLI’

  Başkan Türel, şöyle devam etti: “Yılbaşı aydınlatmalarıyla ilgili belediye olarak elimizdeki kısıtlı imkânlara rağmen her sene mütevazı de olsa çalışma yürütüyoruz. Bunu yeterli görmeyen arkadaşlar sorumluluklarını yerine getirsin.”

  ‘İZİN VERMEYE HAZIRIZ’

  Rixos Oteller Grubu tarafından 2014 yılında yapılan süsleme çalışmasını hatırlatan Türel, şöyle dedi: “Antalya’nın her caddesini, meydanını, bulvarını diledikleri gibi süsleyebilirler. Biz belediye olarak bütün izinleri vermeye hazırız.”

  ‘SPONSOR YAPARIZ’

  “Sayın Fettah Tamince Rixos olarak örnek bir çalışma yapmıştı. Diğer turizmcilerden de aynı şeyi bekliyoruz. Ben sponsorluk imkânı tanıyarak gereğini yapmaya davet ediyorum. Buyursunlar gelsinler, nereyi süslemek istiyorlarsa süslesinler.”

  Yılbaşına günler kala turizm başkentinde süsleme tepkisiYılbaşına günler kala turizm başkentinde süsleme tepkisi

  .

   

  SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

  Son 24 saatte ne oldu? (14.12.2017)İşte 'Türkiye ve dünya gündemine dair gelişmeler, son 24 saatte yaşanan olaylar..
  Etiketler: süs , gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı