Gündem Haberleri

  Antalya teşkilatından Baykal'a ziyaret

  A.A
  24.05.2010 - 15:21 | Son Güncelleme:

  Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, Antalya İl Teşkilatı Başkanı Özer Ülken, bazı ilçe belediye başkanları ile partililer, CHP'nin eski genel başkanı Deniz Baykal'ı ziyaret etti.

  Baykal Antalyalı konuklarını kapıya kadar uğurladı

   
   
   

  Beysukent'teki Angora evlerindeki konutunda gerçekleşen ziyarette Deniz  Baykal ve eşi Olcay Baykal, partilileri kapıda karşıladı.

  Akaydın, yaklaşık 1 saat süren ziyaretin ardından yaptığı  açıklamada, Kurultay sonrasında Antalya ekibi olarak Deniz Baykal'ı ziyaret  ettiklerini bildirdi.

  Ziyarette “ağabey-kardeş gibi” sohbet ettiklerini anlatan Akaydın,  “Kendisini neşeli ve moralli gördük. Bize bundan sonra partimizin önümüzdeki  seçimlerden başarıyla çıkması için çalışmamız nasihatinde bulundu. Türkiye'nin  geleceğine partinin geleceğine yönelik bize moral aşıladı, görev yükledi. Partiyi  desteklememiz ve oy oranını yükseltmemizin elzem olduğunu söyledi” diye  konuştu.

  CHP Antalya İl Başkanı Ülken de ziyaretten sonra gazetecilere yaptığı  açıklamada, Baykal'ı gayet makul, mağrur gördüklerini ve kendisinin moralinin  yerinde olduğunu bildirdi.

  Ülken, Baykal'ın ortaya çıkan son tablo ile ilgili olarak 'CHP'nin  derlenip, toparlanıp bütünlük şeklinde bir komplodan, ivmesinin çok yükselerek  çıkacağından' bahsettiğini aktardı.

  CHP'nin yeni Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Kurultaydaki  konuşmasıyla ilgili Baykal'ın bir değerlendirme yapıp yapmadığının sorulması  üzerine Ülken, “Kılıçdaroğlu'nun konuşmasıyla ilgili özel bir değerlendirme  olmadı ama zaten partimizin yükselen trendinin Kılıçdaroğlu ile çok daha  yükseleceği konusunda umutlu kendisi ve ona inanıyor, güveniyor” yanıtını  verdi.

   

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı