Gündem Haberleri

  Antalya dönerciler çarşısında patlama: 3 ölü

  A.A.
  28.08.2006 - 16:57 | Son Güncelleme:

  Antalya Dönerciler Çarşısı'nın karşısında patlama meydana geldi.3 kişi hayatını kaybetti 20 kişi, yaralandı.

  Antalya'da Emniyet Müdürlüğü, Belediye İşhanı önünde meydana gelen patlamada, 3 kişinin öldüğünü, 1'i ağır 20 kişinin de yaralandığını açıkladı.

  Antalya Emniyet Müdürlüğü Basın Sözcüsü Akif Aktuğ, patlamanın meydana geldiği bölgede gazetecilere yaptığı açıklamada, Belediye İşhanı önündeki park halindeki motosikletlerin arasında meydana gelen patlamada, 3 kişinin öldüğünü, 1'i ağır olmak üzere de 20 kişinin de yaralandığını söyledi.

  Aktuğ, yaralıların çeşitli hastanelerdeki tedavilerinin sürdüğünü, savcılığın da olayla ilgili soruşturma başlattığını kaydetti.

  Olay yerinde kanıt ve belirleme çalışmalarının sürdüğünü, elde edilen bulguların daha sonra açıklanacağını kaydeden Aktuğ, olayla ilgili olarak 2 kişinin eşkalinin belirlendiğini, patlamanın nedeninin henüz belirlenmediğini, araştırmaların sürdüğünü sözlerine ekledi.

  ÖLENLERDEN 2'SİNİN KİMLİĞİ BELİRLENDİ

  Bu arada patlamada ölenlerden 2'sinin kimliği belirlendi. Patlamada ölenlerden birinin, Şırnak doğumlu İmran Arık, diğerinin de emekli polis memuru Bakil Aykurt olduğu açıklandı

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı