Gündem Haberleri

  Anneye 'ben iyiyim' mesajı

  hurriyet.com.tr / Sağlık
  16.02.2011 - 12:20 | Son Güncelleme:

  İngiltere'de yaşayan ve 5 aylık hamile olan Donna Sayer'a, sağlığından endişe duyduğu karnındaki bebeği 'ben iyiyim, herşey yolunda' mesajı verdi.

  ELİYLE ANNESİNE İYİ OLDUĞUNU GÖSTERDİ

  Bebek sahibi olmayı planlayan Donna Sayer ve Simon Biscoe çifti güzel haberi geçtiğimiz ağustos ayında aldılar. Donna Sayer hamileydi.

  Sayer, düzenli olarak kontrollere başladı. Ancak ikinci ultrason muayenesinde biraz endişelendiler. Çünkü bebek olması gerekenden çok küçük ve ince görünüyordu.

  Doktorları bebeğin gelişiminin sağlıklı bir şekilde sürdüğünü söylese de çifti ikna edemedi. Çift daha detaylı ultrason muayenesi yapılmasını istedi.

  Üçüncü ultrason muayenesi hem yüreklere su serpti hem de hoş bir sürpriz yaptı. Annesinin karnında sağlıklı gelişimini sürdüren bebek, fotoğrafa da, baş parmağını yukarı kaldırıp 'herşey yolunda, ben iyiyim' mesajı veriyormuş gibi yansıdı.  

  Aldıkları haberle rahatlayan Donna Sayer, "Başta çok endişeleniyordum. Ancak şimdi herşey yolunda gittiği için çok mutluyum. Bebeğimin 'ben iyiyim' mesajlı fotoğrafını aileme ve arkadaşlarıma göstermek de keyif veriyor." dedi.

  Sayer herşey yolunda giderse bebeğini mayıs ayında kucağına alacak.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı