Gündem Haberleri

  Annesinin silahıyla ölüm saçtı

  Hürriyet Haber
  29.03.2005 - 02:00 | Son Güncelleme:

  Kafeteryada kendisine laf atıldığını iddia eden genç, belinde taşıdığı annesinin tabancasıyla kurşun yağ-dırdı. 2 kişiyi öldüren genç yakalandı.

  Tekirdağda önceki akşam Raine Kafeterya’da arkadaşı Cüneyt Özen (23) ile birlikte oturan Murat Çelik (20), yan masada oturan Ali Rıza Samat’la (31) tartıştı. Sözlü tartışmanın ardından Çelik ile Samat, kavga etmek üzere kafeteryanın dışına çıktı. Özen ise kavgayı ayırmaya çalıştı. Bu sırada belinde taşıdığı annesine ait bulundurma ruhsatlı tabancayı çeken Murat Çelik rastgele ateş etmeye başladı. Kurşunlara hedef olan Cüneyt Özen olay yerinde, Ali Rıza Samat ise hastanede hayatını kaybetti. Cinayetten sonra kaçan Murat Çelik ise kısa süre sonra polis tarafından yakalandı.

  Kovboy gibi vurdu

  Çelik ilk ifadesinde, ‘Dışarı çıktıktan sonra Ali Rıza elini beline atınca tabanca çıkaracağını sandım. Ben önce davranarak ateş ettim. Yan masadan bize laf atınca olay meydana geldi. İnanmazsanız Cüneyt’e sorun’ dedi. Polislerin Cüneyt’in de öldüğünü söylemesi üzerine Çelik baygınlık geçirdi. Adliyeye sevk edilen Murat Çelik tutuklandı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı