Gündem Haberleri

  Annesi ‘Selen’ kızı ‘anne’ diye gözyaşı döküyor

  Turaç TOP / DHA
  09.05.2011 - 00:10 | Son Güncelleme:

  İzmir Büyüşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Daire Başkanı, 40 yaşındaki Serpil Keskin, 16 yıllık mücadeleden sonra kucağına aldığı kızı Selen’in ilk doğum gününde cezaevine girdi. Belediyedeki yolsuzluklarla ilgili operasyon sonucu tutuklanan Keskin, Anneler Günü’nü de kızından ayrı geçirdi.

  Anne sütünden kesilmeyen 1 yaşındaki Selen, teyzesi Sibel Kaya’ya emanet edildi. Polisin aramasından sonra soğuduğu evine giremeyen ve yakınlarının yanında kalan Serpil Keskin’in yazılım uzmanı eşi Murat Keskin, şunları anlattı:

  İlk gününde, annesi yok

  “Eşim, hem poliste hem de cezaevine yollanırken, ’Selen’ diye ağladı. Bebeğimiz ise, şu an fotoğraflarına bakıp ‘Anne’ diye ağlıyor. 6 Mayıs’taki ilk doğum gününü dahi yapamadık. Geçen yıl 3 günlük olduğu için Anneler Günü’nü kutlayamamıştık. Annesi ilk kez Anneler Günü’nü tadacaktı. Ama bunu da maalesef tadamayacak. Eşimin bunları hak etmediğini düşünüyorum. Bir an önce çocuğuna kavuşmasını istiyorum. Selen teyzesinde. Dün gece hastalandı. Geceleri uyumakta zorluk çekiyor. Prematüre doğan ve 1.5 ay kuvözde kalan Selen’i cezaevine vermem. Soruşturmanın gizliliği nedeniyle eşimin neyle suçlandığını bilmiyoruz. Eşim çalıştığı kurumda, dürüstlüğü, çalışkanlığıyla tanınan bir insandır. Bizim en büyük servetimiz, 16 yıldan sonra sahip olduğumuz çocuğumuz. Bizim için mevki, makam veya paranın hiçbir önemi yok.”

   

   

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı