Gündem Haberleri

  Annenin isyanı damat adayını hapse gönderdi

  İsmail AKDUMAN, (DHA)
  21.07.2007 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Samsun’da Murat Ş., arkadaşlık ettiği 15 yaşındaki B.E. ile ilişkiye girdi. "Onunla evlenmek istiyorum" diyen genç, kızın annesi "İzin vermiyorum" deyince 8 yıl 4 ay hapse çarptırıldı.

  SAMSUN’da aralarında gönül ilişkisi bulunan B.E. (15) ile Murat Ş. (19) geçen şubatta cinsel ilişkiye girdi. Hamile kalan B.E. durumu annesine anlattı ve 2 aylık hamileyken kürtaj yaptırdı. Yaşı küçük olduğu için doktorlar durumu polise bildirdi ve Murat Ş. 2.5 ay önce "cinsel istismar" suçundan cezaevine koyuldu. Dün hákim karşısına çıkan Murat Ş., genç kızı sevdiğini söyleyerek, "1.5 yıldır arkadaşlığımız var. Olay günü evime geldi. Evlenmeyi düşündüğümüz için onun da isteğiyle cinsel ilişkiye girdik. Kendisiyle evlenmek istiyorum" dedi.

  "Şikáyetçi değilim"

  Duruşmaya katılan B.E. de "Benim de rızamla bir kez ilişkiye girdik. Bu ilişkiden hamile kaldım. Sonra 2 aylıkken bebeği kürtajla aldırdım. Ben ondan şikáyetçi değilim" diye konuştu. Ancak B.E.’nin annesi 39 yaşındaki Ç.E., "Asla evlenmelerine izin vermeyeceğim. Sanıktan da şikáyetçiyim" dedi. Mahkeme, Murat Ş.’yi olay tarihinde 15 yaşından küçük olan kızı cinsel istismar etmek suçundan 8 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırdı.
  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı