Gündem Haberleri

  Anneler Günü mesajları - En güzel Anneler Günü sözleri bir arada

  Hürriyet Haber
  14.05.2017 - 16:48 | Son Güncelleme:

  Anneler Günü mesajları için araştırmalar devam ediyor. Ülkemizde her yıl mayıs ayının ikinci haftası kutlanan Anneler Günü, sevgi ve bağlılık hissettiren mesajlarla daha anlamlı bir hal alıyor. Sizler de uzakta olan annenizin kalbini atacağınız bir mesajla fethedebilirsiniz. İşte, en güzel Anneler Günü sözleri ve mesajları!

  Anneler Günü mesajları ve sözleri, evlatların en 14 Mayıs çerçevesinde en çok araştırdığı konular arasında yer aldı. Dünya anneleri ve ebeveynlerinin Anneler Günü'nü mesajlar ve ve güzel sözlerle kutlamak isteyen evlatlar, araştırmalarını internet üzerinden gerçekleştirdi. Aldıkları hediyeleri, güzel sözlerle süslemek isteyen vatandaşların yanı sıra, çevrelerindeki annelerin bu özel gününü kutlamak isteyenler de, Anneler Günü mesajları ve sözleri aracılığıyla bu isteklerini gerçekleştirdi

  ANNELER GÜNÜ MESAJLARI VE SÖZLERİ

  Karşılıksız tek sevgi ananın çocuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir daha anladım . İyi ki seninle varım annem. Ellerinden öperim. 

  - Bana verdiğin sevgiyle bütün dünyam çiçek açtı. Onları hiç soldurmadım annem. Anneler günün kutlu olsun. 

  - Benim bitanecik tatlı annem, senin çocuğun olduğum için her zaman gurur duydum. Ellerinden öperim. 

  - Dünyanın en güzel, en iyi annesi, anneler günün kutlu olsun. 

  - Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Annemsin. Seni çok seviyorum. 

  - Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Anneler günü kutlu olsun bitanem. 

  - Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Anneler günün kutlu olsun canım annem. 

  - Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven annem, sana layık olmak için yaşıyorum. Anneler günün kutlu olsun. 

  - Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Anneler günün kutlu olsun sevgili annem. 

  - Her şeye değer senin sonsuz sevgin.. Annem annem.. Seni çok arıyorum.. Çok özledim. Anneler günün kutlu olsun biricik meleğim. 

  - Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın.. en aziz varlığımız. Anneler günün kutlu olsun annem. 

  - Her zaman senin karşında masum ve sevgine muhtaç bir çocuk ruhuyla dururum. Çünkü sen benim annemsin. Beni benden çok tanıyansın, bilensin. Bana sarıldığın zaman tüm dertlerimi yok edensin. Anneler günün kutlu olsun ey aziz kadın, annem!. 

  Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. seni seviyorum annem.. annerler günü kutlu olsun annem. 

  -Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Anneler günü kutlu olsun canım annem 

  -Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum anne. Anneler günün kutlu olsun canım annem 

  -Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, 
  iyi ki varsın. Anneler günün kutlu olsun 

  -Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; annem derdim canım annem seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun canım annem 

  -Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sabır için çok teşekkürler canım anneciğim... Anneler günün kutlu olsun! 

  -Mesafeler uzak olsa da yüreğim hep seninle canım annem... Anneler günün kutlu olsun! 

  -Sen varken ben yoktum. Sen açken ben toktum. Şimdi de, sonra da basımın tacı annem. Seni hep seveceğim benim canım annem. 

  Benim için her şeye katlanan her zaman yanımda olan değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesinin, anneler günü kutlu olsun... 

  -Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. Seni çok seviyorum annem. 

  -Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum annem. 

  -Eğer bana gözlerinle değil de kalbinle bakmış olsaydın, seni ne kadar sevdiğimi çok iyi anlardın... Anneler günün kutlu olsun canım annem... 

  -Canım annem, sultanım... Aldığım son nefese yaşadığım son güne kadar ben sana sende bana aitsin annem. Anneler günün kutlu olsun sultanım. 

  -Canım Annem benim senin varlığın herşeyiyle bana hayat veriyo senin o sıcacık sevgin vazgeçilmez sıcaklığın herzaman beni ısıttı hep nerde zorda kalsam bana bir çıkar yolu buldun karanlıkta kaldığımda ay gibi parlayan ışığım, sogukta üşüdüğümde içimi sıcacık ısıtan sevginle herzaman yanınmda oldun iyiki varsın iyiki benim annemsin senin gibi annem olduğu için Allahıma sonsuz şükürler olsun seni çok seviyorum canozüm biricik anacığım anneler günü canı gönülden kutlarım sevgi vede saygılarımlaa 

  BONUS: AŞIK VEYSEL'İN ANAMA ŞİİRİ

  Dokuz ay koynunda gezdirdi beni
  Ne cefalar çekti ne etti Anam
  Acı tatlı zahmetime katlandı
  Uçurdu yuvadan yürüttü Anam

  Anaların hakkı kolay ödenmez
  Analara ne yakışmaz ne denmez
  Kan uykudan gece kalkar gücenmez
  Emzirdi salladı uyuttu Anam

  Doğurdu beni Sivas ilinde
  Sivralan Köyünde tarla yolunda
  Azığı sırtında orak elinde
  Taşlı tarlalarda avuttu Anam

  Ben yürürdüm Anam bakar gülerdi
  Huysuzluk edersem kalkar döverdi
  Hemen kucaklayıp okşar severdi
  Çirkin huylarımı soyuttu Anam

  Çocuğudum Anam bana ders verdi
  Okumamı çalışmamı ön gördü
  Milletine bağlı ol da dur derdi
  Vatan sevgisini giyitti Anam

  Tükenmez borcum var Anama benim
  Onun varlığından oldu bedenim
  Kimi köylü kızı kimisi hanım
  Ta ezel tarihte kayıtlı Anam

  Veysel der kopar mı Analar bağı
  Analar doğurmuş ağayı beyi
  İşte budur sözlerimin gerçeği
  Okuttu öğretti büyüttü Anam

  Aşık Veysel ŞATIROĞLU

  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı