Gündem Haberleri

  Anneler Günü hediyelerinde en güzel seçenekler

  Hürriyet Haber
  13.05.2017 - 18:29 | Son Güncelleme:

  Anneler Günü hediyeleri için milyonlarca çocuk çok özel hediyelik eşyalar bakmaya devam ediyorlar. Her yıl mayıs ayının 2. pazar günü kutlanan Anneler Günü bu yıl 14 Mayıs'a denk geliyor. Anneler Günü'ne sayılı günler kalması nedeniyle hazırlıklar hız kazandı. Binlerce kişide annelerini mutlu edebilmek adına çok özel hediyeler araştırıyorlar. İşte, Anneler Günü hediyelerinde en güzel seçenekler...

  Anneler Günü’ne bir gün kala herkes en güzel Anneler Günü hediyesi için kolları sıvadı. Hem ilginç, hem güzel hem de işe yarar bir Anneler Günü hediyesi almak istiyorsanız, haberimizin içinde yer alan çok özel seçeneklerden faydalanabilirsiniz. İşte, Anneler Günü için en güzel en anlamlı hediyeler.

  Burada kritik nokta annenizin ilgisine hitap eden bir hediyeleri değerlendirmek, böylece hediye seçimi daha kolay bir hal alıyor. İşte, ilgi alanlarına göre Anneler Günü hediye seçenekleri!

  Doğayla iç içe olmayı seven annelere

  Şehrinden içinden kaçmayı çok sevse de iş yaşamından fırsat bulamamaktan dert yanan bir anneniz varsa, onun için en güzel hediye kendi bahçesini yapması için ona yardımı olabilirsiniz. Evin balkonunda küçük çaplı bir bahçe oluşturması için saksılarda yetiştirebileceği sebze ve meyveler alabilirsiniz. Ayrıca sevdiği çiçeklerle de mini bahçesini renklendirebilirsiniz.

  Sanat düşkünü annelere

  Renklerle veya müzikle iç içeyken yüzünde güller açan bir anne için hiç kuşsuz en güzel hediye onun içindeki sanatı ortaya çıkarmasına yardımcı olabilecek bir kurs bulmak olmak olacaktır; piyano, resim, fotoğraf… Kendi icra etmekten çok kulak vermeyi veya izlemeyi seviyorsa bir tiyatro, konser bileti de alabilirsiniz.

  Spor tutkunu annelere

  Günün stresini sporla atan, arkadaşlarıyla yüzmeye, yürümeye gitmeye bayılan bir anneniz varsa ona spor yaparken kullanabileceği eşyalar hediye edebilirsiniz. Spor çantası, eşofman takımı, ayakkabılar veya termal taytlar annenizin hoşuna gidebilir.

  Nostaljik annelere

  Bazı anneler için ise en güzel seçenek geçmişi hatırlatan hediyelerdir. Onunla geçirdiğiniz mutlu bir zaman dilimini veya bebekliğinizi anımsatan hediyeleri onlara bambaşka duygular yaşatabilir. İkinizin fotoğrafını koyduğunuz bir çerçeve veya bardak onları mutlu etmeye yetecektir.

  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı