Gündem Haberleri

  Anne ve bebeği evden kaçırıldı

  Evren KASIRGA, (DHA)
  13.10.2007 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Terk edilen çılgın áşık, 4 arkadaşıyla birlikte bastığı evde sevgilisinin arkadaşını 6 aylık bebeğiyle birlikte kaçırdı. Sevgilisinin yerini söyletmek için şiddet uygulayan saldırganlar operasyonla yakalandı.

  MANİSA’da, kendisini terk eden sevgilisini bulmak için ev basıp onun arkadaşı olan başka bir kadını bebeğiyle birlikte kaçıran Kemal Yılmaz (22) ve dört arkadaşı yakalandı. İddiaya göre Kemal Yılmaz 822), birlikte yaşadığı, ancak kendisini terk eden Elmas Kılıç’ı bulmak için Turgutlu’da, onun arkadaşı olan Aysel K.’yı (42), altı aylık bebeğiyle silah zoruyla otomobiline bindirdi. Anneyle bebeğini, Manisa’daki ortak arkadaşları Sevgi A.’nın evine getiren Yılmaz ve arkadaşları kapıyı kırıp içeriye girdi.

  Döverek konuşturmaya çalıştılar

  Saldırganlar, Sevgi A. ile Aysel K.’yı dövüp Elmas Kılıç’ın yerini söyletmeye çalıştı. Ancak ihbar üzerine polis gelince kaçmak isteyen beş saldırgan sokakta tek tek yakalanıp gözaltına alındı. Kemal Yılmaz ve arkadaşları Ömer Çakır (22), Murat Karakuş (19), Metin Tanış (23) ve Ö.K. (14), "teşekkül oluşturarak kadın ve çocuk kaçırmak, meskene saldırı, hürriyetten yoksun bırakma, tehdit, müessir fiil" suçlarından çıkarıldıkları mahkemece tutuklandılar.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı