Gündem Haberleri

  Ankara'lı Namık gözaltında

  Uğur TÜRKMEN
  25.07.2007 - 16:15 | Son Güncelleme:

  Ankara'lı Namık polis tarafından gece geç saat'lerde gözaltına alındı. Namık neden gözaltına alındı

  Aslen Çankırı,Eldivan'lı olan yaptığı müzik türü nedeniyle,Ankara'lı olarak tanınan Namık Uğurlu, kuru sıkı tabanca ile havaya ateş ettiği iddiasıyla gözaltına alındı. Gece geç saatlerde Keçiören Yeşilöz Mahallesi 3. Sokak'ta bir inşaata gelen Namık Uğurlu, alacak verecek sorunu nedeniyle daha önce aralarında husumet bulunduğu iddia edilen bir müteahhitle görüşmek istedi.


  Bu isteğini gerçekleştiremeyen Uğurlu'nun, inşaatın önünde kuru sıkı silahla havaya ateş ettiği belirtildi. Namık Uğurlu, daha sonra olay yerinden otomobille uzaklaşarak Mamak'ın Demirlibahçe semtinde kaza yaptı. Park halindeki araçlara çarptığı ve alkollü olduğu bildirilen Namık Uğurlu, kaza yerine gelen polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

  Üzerinde kimlik bulunmayan Namık Uğurlu, geceyi Keçiören Aktepe Karakolu'nun nezarethanesinde geçirdi. Emniyette işlemleri tamamlanan sanatçı, polis refakatinde Ankara Adliyesine gönderildi. Ankaralı Namık, seçimlerde bağımsız milletvekili adayı olmuş,geçtiğimiz günlerde bacağından bıçaklanmıştı.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı