Gündem Haberleri

  Ankaralı Namık, dolandırıldığını iddia etti

  A.A
  31.07.2007 - 10:48 | Son Güncelleme:

  Antalya'daki Feslikan Yaylası Şenlikleri'nde konser veren “Ankaralı Namık” lakaplı şarkıcı Namık Uğurlu, konseri için kendisine ödenmesi gereken 8 bin YTL'nin 4 bin YTL'sini alamadığını öne sürerek, organizatörü tarafından dolandırıldığını iddia etti.

  Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen yayla şenliklerinde geçtiğimiz cumartesi günü sahneye çıkan Ankaralı Namık, Antalya Asayiş Şube Müdürlüğü Yankesicilik ve Dolandırıcılık Büro Amirliği'ne gelerek organizatörü Bilal Şengül'den şikayetçi oldu.

  Polise yaptığı şikayetle ilgili gazetecilerin sorularını yanıtlayan, Namık Uğurlu, organizatörü Bilal Şengül ile konser için 8 bin YTL'ye sözlü anlaşma yaptığını söyledi.

  Konser için Antalya'ya geldiğinde bin YTL aldığını, kalan 7 bin YTL'nin de konserinden önce kaldığı otelde Bilal Şengül tarafından kendisine verilmesini beklerken, parasının verilmediğini kaydeden Ankaralı Namık, Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin organizatör şirkete ödeme yapmasına, şirketin de 8 bin YTL'yi Bilal Şengül'e vermesine rağmen Şengül'ün paranın 4 bin YTL'sini kendisine ödemediğini savundu.

  Ankaralı Namık, konser için geldiği Antalya'daki bazı masraflarını da eşinin bileziklerini satarak karşıladığını dile getirerek “Paramı alamadım. Ekibimle birlikte mağdur oldum. Buna rağmen sevenlerimi üzmemek için Büyükşehir Belediyesi Kültür Müdürü'nün de ricasıyla konserimi verdim. Organizatör Bilal Şengül ile son işimizdi. Beni dolandırdı. Kendisinden şikayetçiyim” dedi.

  Ankaralı Namık'ın iddialarıyla ilgili Asayiş Şube Müdürlüğünce soruşturma başlatılırken, dolandırıcılık iddiası kapsamında organizatör Bilal Şengül'ün arandığı öğrenildi.

   

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı