Gündem Haberleri

  Ankara'da elektrik kesintisi

  A.A
  23.12.2009 - 18:33 | Son Güncelleme:

  Dağıtım şebekelerinde planlanan yıllık periyodik işletme, hat bakım, onarım ve tesis çalışmaları nedeniyle 26 Aralık Cumartesi günü Ankara'nın bazı yerlerinde elektrik kesintisi uygulanacak.

  Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş'den yapılan açıklamaya göre, Altındağ'da, Zübeyde Hanım Mahallesi Tesviyeci Caddesi, Aslanbey Caddesi, Bahçıvan, Çamlıdere, Ağaçlar sokakları ve civarına, 10.00-15.00 saatleri arasında elektrik verilemeyecek.

  Bala'da, Büyükboyalık, Küçükboyalık, Üçem, Çatalçeşme, Bağyaka, Küçükbayat, Keklicek, Sırapınar, Bahçekaradalak, Çatalören, Yeniyapanşeyhli, Kesikköprü, Erdemler, Aşağıhacıbekir, Yukarıhacıbekir, Eğribasan, Sarıhöyük, Tatarhöyük, Suyugüzel köyleri ile Suyugüzel Çiftliği ve Karaburun Çiftliği, saat 09.00-14.00 arasında elektrik alamayacak.

  Çankaya'da, Yakupabdal Mahallesi Plastik fabrikası ve Kayak merkezi civarında 10.00-15.00 saatleri arasında elektrik kesintisi uygulanacak.

  Sincan'da, Yenikent Atatürk Mahallesi Nergiz, Çiğdem, Sümbül, Tuncel, Bayrak sokakları ile Ziya Gökalp Caddesinin bir kısmına 10.00-15.00 saatleri arasında elektrik verilemeyecek.

  Kazan'da da Atatürk Mahallesi'nin bir kısmı saat 09.00-16.00 saatleri arasında elektrik alamayacak.

   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı