Gündem Haberleri

  Ankara trafiğine 30 Ağustos düzenlemeleri

  Hürriyet Haber
  26.08.2006 - 15:07 | Son Güncelleme:

  Ankara Emniyet Müdürlüğü, bugün başlayan ve 28 Ağustos’a kadar sürecek provalar ile 30 Ağustos Zafer Bayramındaki resmi tören nedeniyle birçok cadde ve kavşağın trafiğe kapatılacağını anımsattı.

  Ankara Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 84’ncü Yıldönümü nedeniyle trafik düzeninde alınan kimi önlemlere dikkat çekildi.

  Buna göre; bugün başlayan ve 28 Ağustos’a kadar sürecek genel provaların yanı sıra 30 Ağustos’ta Atatürk Kültür Merkezi'nde yapılacak tören nedeniyle 08.00-13.30 saatleri arasında; Çiftlik Kavşağı, Migros (Akköprü) Kavşağı, Kazım Karabekir Kavşağı, Konya Yolu (Balgat Köprüsü'nden Emniyet Müdürlüğü önüne kadar olan kısmı) Ulaştırma Kavşağı, İstanbul Caddesi, Kazım Karabekir Caddesi, Turgut Özal Bulvarı, Hipodrum Caddesi, Yenimahalle Köprüsü'ne kadar olan yol güzergahları trafiğe kapatılacak.

  30 Ağustos 2006 Çarşamba günü saat 8.45'te Anıtkabir'de yapılacak tören nedeniyle de Gençlik Caddesi'nin Tandoğan Kavşağı'ndan geliş istikametinin sağ şeridiyle; Akdeniz Caddesi'nin Gençlik Caddesi'ne gidiş istikametinin sağ şeridi, etkinlikler sona erene kadar trafiğe kapatılacak.

  30 Ağustos dolayısıyla Genelkurmay Başkanlığı Karargahında yapılacak tebrikat töreni sırasında da Milli Müdafaa Caddesi aynı şekilde trafiğe kapalı olacak
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı