Gündem Haberleri

  Ankara saldırısı failinin babası konuştu: Bombacıysa cenazesini kabul etmiyorum

  Mehmet YİRUN-Özan TAŞOYAR/Marmara Ereğlisi/Tekirdağ,(DHA)
  15.03.2016 - 01:19 | Son Güncelleme:

  Ankara Kızılay’daki bombalı terör saldırısını gerçekleştirdiği iddia edilen 24 yaşındaki Seher Çağla Demir’in Tekirdağ’ın Marmara Ereğlisi’nde oturan ailesinden DNA karşılaştırması için kan örneği alındı.

  Ankara Kızılay’daki terör saldırısını gerçekleştirdiği iddia edilen 24 yaşındaki Seher Çağla Demir’in ailesinin Tekirdağ’ın Marmara Ereğlisi’nde oturduğu ortaya çıktı. Ailesinin de yaklaşık 30 yıl önce Kars’tan göç ederek Marmara Ereğlisi’ne yerleştiği belirlendi.

  Ankara saldırısını gerçekleştiren teröristin kimliği belli olduAnkara saldırısını gerçekleştiren teröristin kimliği belli oldu

  Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gece saat 03.30 sıralarında evlerinden alınarak emniyete götürülüp ifadesi alınan baba C.D., kızının 2012 yılında Balıkesir Üniversitesi’ne kayıt yaptırmasının ardından bir daha haber alamadığını ve hakkında kayıp başvurusunda bulunduğunu söyledi.

  Ankara saldırısı failinin babası konuştu: Bombacıysa cenazesini kabul etmiyorum
  İhlas Haber Ajansı sabah saatlerinde Seher Çağla Demir'in gözleri buzlanmış fotoğraflarını abonelerine geçmişti

  Ankaradaki terör saldırısını gerçekleştiren canlı bombanın ailesi gözaltındaAnkara'daki terör saldırısını gerçekleştiren canlı bombanın ailesi gözaltında

  BOMBACIYSA CENAZESİNİ KABUL ETMİYORUM

  Baba D. ifadesinde, "Kızım ilk, orta ve liseyi Marmara Ereğlisi’nde okudu. Daha sonra Balıkesir’de üniversitesi kazanarak 2012 yılında kayıt yaptırdı. Daha sonra kendisinden haber alamadık. Kayıp başvurusu da yaptık. Ama böyle bir olaya karışmışsa cenazesini de kabul etmiyorum" dediği öğrenildi.

  Bomba eyleminin şüphelisi Seher Çağla Demir’in babasının yanı sıra erkek kardeşinin de Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü’nde ifadesi alındı. Ardından C.D. ile oğlunun Tekirdağ Devlet Hastanesi’nde DNA karşılaştırması için kan örnekleri alınarak Seher Çağla Demir ile karşılaştırılması için Ankara’ya gönderildiği bildirildi. 

  Etiketler: saldırı , S.Ç.D. , gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı