Gündem Haberleri

  Ana-kıza korkunc infaz

  Hürriyet Haber
  16.03.1999 - 00:00 | Son Güncelleme:

  İzmir'de üniversite öğrencisi Gözde Uluç ile annesi Bahar Uluç evlerinde eterle bayıltılıp başlarından vurularak öldürüldü.

  İzmir Şirinyer'de Dokuz Eylül Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksek Okulu ikinci sınıf öğrencisi Gözde Uluç (21) ile emekli öğretmen olan annesi Bahar Uluç (48) korkunç bir cinayete kurban gitti. Geçen cuma günü işlendiği belirtilen cinayet, Gözde'yi okulda göremeyen kız arkadaşlarının Şirinyer 337 Sokak’taki 76 numaralı apartmana gitmeleriyle ortaya çıktı.

  Başlarına birer kurşun

  Kapıyı çalan, ancak yanıt alamayan Gözde'nin arkadaşları polis çağırdı ve bir çilingirle içeri girince Gözde Uluç'u koridorda, annesi Bahar Uluç'u ise salonda kanlar içinde yatarken buldu. Yapılan incelemede anne ile kızın başlarından birer kurşunla vurularak öldürüldüğü belirlendi. Ayrıca evde yarısı yenilmiş pasta ve keklerle kola kutuları bulundu. Anne ile kızın, öldürülmeden önce eterle bayıltıldıkları saptandı.

  Ünlü ailenin oğlu aranıyor

  Komşuları ve arkadaşları ifadelerinde, Gözde'nin 2 yıldır Trabzon'un Of İlçesi'nde tanınmış bir ailenin çocuğu olduğu öne sürülen Mustafa Hacıömerlioğlu ile birlikte olduğunu, Mustafa'nın son zamanlarda sık sık tabancayla eve geldiğini gördüklerini söylemesi üzerine polis bu kişiyi aramaya başladı. Gözde ile Mustafa'nın bir süre önce ayrıldıkları öne sürüldü.

  Birlikte oturuyorlardı

  Gözde Uluç hayat dolu bir kızdı, emekli öğretmen annesi de... Anne Bahar, okul nedeniyle Gözde ile aynı evde oturuyordu. Ziraat mühendisliği yapan ve Adana'nın tanınmış isimlerinden biri olan baba Latif Uluç ile Gözde’nin erkek kardeşleri acı haberi duyunca İzmir'e gitti.  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı