Gündem Haberleri

  Amerikan Pastası

  Hürriyet Haber
  01.10.2003 - 12:16 | Son Güncelleme:

  Hollywood'un pek sevdiği 'devam filmlerine' iyi bir örnek Amerikan Pastası(American Pie: The Wedding). İlk iki bölümü seyircinin büyük ilgisini çeken filmin bu üçüncüsünü Jesse Dylan yönetiyor. Film, iki sevimli kahraman, Jim ile Michael'ın düğün hazırlıkları sırasında yaşanan olaylar üzerine kurulu.İlk iki filmi izleyip beğendiyseniz bunu da seveceksiniz.

  FİLMİN KONUSU

  East Great Falls Lisesi, yabancı öğrenci değişimleri, okul kampı ve yaz seyahatlarinin hepsi artık geçmişte kalmıştır. Jim ile Michelle’in arkadaşları ve aileleri, evliliğe ve dolayısıyla yetişkinliğe adım atmak üzere olan bu iki gence yardımcı olmaya gönülden hazırdırlar...

  Michelle, nikah töreninin kusursuz olmasını istemektedir. Herkes elinden geleni yapsa da bu hiç kolay olmayacaktır. Michelle’in güzel kızkardeşi Cadence'in, ablasının nedimeliğini yapmak üzere gelmesi, Stifler ile Finch arasında kıyasıya bir mücadele başlatır. Gelinle damatın nikah için kiliseye gitmesini zora sokan olaylar dizisinin başlamasıyla işler iyice içinden çıkılmaz hale gelir.

  Michelle’e en iyi gelinliği bulmak için yola çıkan Kevin, Jim ve Finch’in başına gelenler; Seksi kadın polis ile ahlaksız bir bakire kızın da katıldığı beklenmedik bekarlar partisi; dans dersleri; solgun çiçeklerle dolup taşan kilise; içinden saç kılı çıkan kocaman pasta: nikahı yetiştirmeye çalışan kafadarların başına gelen talihsizliklerden yalnızca birkaçıdır. 

  FİLMİN KÜNYESİ
  Yönetmen: Jesse Dylan
  Senaryo: Adam Herz
  Oynayanlar:Jason Biggs, Alyson Hannigan, January Jones, Thomas Ian Nicholas, Seann William Scott, Eddie Kaye Thomas, Fred Willard,
  Eugene Levy
  Resmi sitesi:
  http://www.americanpiemovie.com/index.php

   

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı