Gündem Haberleri

  AMD ve Lenovo’dan dev birliktelik

  Hürriyet İnternet
  27.02.2006 - 10:04 | Son Güncelleme:

  AMD yaptığı bir açıklamada, AMD64 teknolojisinin Lenovo tarafından üretilecek yeni bir profesyonel masaüstü bilgisayar serisinde kullanılacağını duyurdu. AMD Athlon 64 veya AMD Sempron işlemcisi tabanlı Lenovo 3000 J105 masaüstü bilgisayar, dünyadaki tüm küçük ve orta ölçekli işletmelere yüksek performans sağlayacak.

  Küçük ve orta ölçekli işletmeleri hedef alan AMD işlemcili Lenovo 3000 J105 masaüstü bilgisayarın AMD Athlon 64 veya AMD Sempron işlemcili seçenekleri, Geliştirilmiş Virüs Koruması (EVP) ile kullanıcılara daha fazla güvenlik sağlıyor.Microsoft Windows XP Service Pack 2’nin devreye aldığı bu sistem, çeşitli kötü amaçlı virüslerin çalıştırılmasını engelleyerek kişisel ve ticari kullanıcıların verilerini güvenliğe alıyor.

   

  Ayrıca, her iki işlemci serisinde de bulunan AMD Cool'n'Quiet Teknolojisi, sistemin ve işlemcinin genelde daha az elektrik harcamasına olanak tanıyor. AMD Athlon 64 işlemcileri mevcut ve gelecekteki yazılımlarla olağanüstü performans sağlamak için tasarlanmışken, AMD Sempron işlemcileri, günümüzde kısıtlı bütçeyle hareket eden masaüstü bilgisayar kullanıcılarına ekonomik performans sunuyor.

   

  Yeni AMD64 işlemcili Lenovo 3000 J105 masaüstü bilgisayarlara ilişkin ürün bilgisi için Lenovo satış temsilcileriyle iletişim kurabilir veya www.lenovo.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı