Gündem Haberleri

  Amcası ayağından vurdu

  Mustafa ÖZDEMİR, (DHA)
  05.02.2005 - 02:07 | Son Güncelleme:

  Zonguldak’ta eski öğretmeni 37 yaşındaki N.Ş. ile cinsel ilişki sırasında çekilmiş pornografik görüntüleri elden ele dolaşan 21 yaşındaki A.D. dün Devrek İlçesi’nde amcası tarafından tabancayla ayağından vuruldu.

  Zonguldak’ta üniversiteye hazırlık dershanesinde edebiyat öğretmenliği yapan evli ve bir çocuk babası N.Ş., 2 yıl önce aynı dersanede eğitim gören A.D. ile defalarca cinsel ilişkiye girdi. N.Ş. evinde girdiği bu cinsel ilişkileri kameraya kaydetti. Sevişme görüntülerinin yeraldığı kaset, dersanede unutulunca, bazı öğrenciler tarafından çoğaltılıp CD olarak elden ele dolaşmaya başladı.

  Bunun üzerine Emniyet Müdürlüğü ve Milli Eğitim olaya el koydu. CD’lerde, sevişme anında birbirlerini görüntüleyen N.Ş. ve A.D. polis tarafından gözaltına alındı.

  N.Ş. ile eski öğrencisi A.D. polisteki sorguları tamamlandıktan sonra dün akşam sevkedildikleri adliyede savcı tarafından serbest bırakıldı.

  Olaydan sonra kayıplara karışan A.D, dün öğleden sonra Devrek İlçesi’nde amcası Barış D. tarafından tabancayla ayağındın vuruldu. A.D. Devrek Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alınırken amcası Barış D. polis tarafından aranıyor.

  Önceki gün akşam serbest bırakılan öğretmen N.Ş. de adliye çıkışında yaptığı açıklamada tehdit telefonları aldığını söylemişti. Cep telefonuyla ulaşılabilen N.Ş. can güvenliği nedeniyle ailesiyle birlikte Zonguldak’ı terkettiklerini söylemişti.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı