GeriGündem Amasya'nın Hamamözü Kaymakamı Kadir Güntepe, Beytüşşebap'a atandı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  219
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Amasya'nın Hamamözü Kaymakamı Kadir Güntepe, Beytüşşebap'a atandı

Amasya'nın Hamamözü Kaymakamı Kadir Güntepe, Beytüşşebap'a atandı
refid:29422036 ilişkili resim dosyası

GENÇLİK ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdür Vekili Ömer Altunsoy’un telefonlarına çıkmadığı gerekçesiyle kendi kişisel web sitesi ve Twitter üzerinden "Sen padişah mısın?" diyerek tepki gösteren Amasya’nın Hamamözü Kaymakamı Kadir Güntepe, Şırnak’ın Beytüşşebap İlçesi’ne atandı.

Kaymakam Güntepe, 3 yıldır görev yaptığı Hamamözü’nde öğrenciler yararına örnek meyve bahçesi, su sayacı timi, veli karnesi gibi çok sayıda projeyle adından söz ettirip, üniversite sınavına hazırlanan öğrencilerin motivasyonunun artması için de üniversite sınavlarına girip kendisinden yüksek puan alan öğrenciyi ödüllendirmesiyle ilçe halkı tarafından takdir toplamıştı.

Kaymakam Güntepe, İlçede yapılmasını planladığı spor tesisi hakkında görüşmek istediği ve 3 hafta boyunca ulaşamadığı Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdür Vekili Ömer Altunsoy’a 2.5 ay önce kendi kişisel web sitesinden ve Twitter hesabından "Sen padişah mısın?" diyerek tepkide bulunmuştu.

Amasyanın Hamamözü Kaymakamı Kadir Güntepe, Beytüşşebapa atandı Hamamözü Kaymakamı’ndan Spor Genel Müdür Vekili’ne: Padişah mısın?


Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle