Gündem Haberleri

  'Altın elbiseli adam' Barkın Bayoğlu'na veda! Yüzlerce motosikletçi katıldı

  DHA
  26.07.2017 - 14:26 | Son Güncelleme:

  15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ndeki trajik kazada yaşamını yitiren Barkın Bayoğlu son yolculuğuna uğurlanıyor. Bayoğlu'nun cenazesi binlerce motosikletlinin eşliğinde Çengelköy Kerem Aydınlar Camii'ne getirildi.

  Motosikletli Yunus polislerinin eşlik ettiği cenaze Rasathane yönünden, Başbakanlık Ofisi olarak kullanılan Vahdettin Köşkü'nün hemen yanındaki camiye getirildi. Arkadan cenaze aracına eşlik eden motosikletlilerin caminin bulunduğu sokağa girmesine izin verilmedi.

  Motosikletler, yakındaki bir otoparka yönlendirildi. Çengelköy yönünden gelen motosikletlilerse sokağa girdi. Kısa süreli bir trafik yoğunluğu yaşandı. Onlar da aynı otoparka yönlendirildi. Motorcular yaya olarak camiye geldi. Kasklarıyla birlikte cenazeye katılan motor tutkunlarının çoğunlukla siyah giydiği görüldü.

  Buğra Erdemin acılı annesinde rica: Bizi üzmeyinBuğra Erdem'in acılı annesinde rica: Bizi üzmeyin

  ACILI BABASI KONUŞTU: BAŞARMIŞ DEMEK Kİ

  Barkın Bayoğlu'nun acılı babası Remzi Bayoğlu oğlunun tabutunun başında gözyaşı dökerken, "Arkamızdan gelen motorları görseydi, çok mutlu olurdu. Başarmış demek ki" dedi.

  Altın elbiseli adam Barkın Bayoğluna veda Yüzlerce motosikletçi katıldı

  'Altın elbiseli adam' Barkın Bayoğlu'nun cenazesini babası ile arkadaşları aldı 15 Temmuz Şehitler Köprüsündeki trajik kazada hayatını hayatını kaybeden motosiklet dünyasının tanınmış ismi Barkın Bayoğlu’nun cenazesi Haydarpaşa Numune Hastanesi morgundan alındı.

  Barkın Bayoğlu'nun yakınları ve motosiklet tutkunları cenazenin başında gözyaşı döktü. Bayoğlu'nun cenazesi ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazının ardından Çengelköy Mezarlığı'nda toprağa verilecek.

  Altın elbiseli adam Barkın Bayoğluna veda Yüzlerce motosikletçi katıldı

  Barkın Bayoğlu'nun motosikleti kazadan sonra olay yerinden kaldırılıp inceleme için bir otoparka çekildi. 250 CC'lik spor motosiklet, kazanın izlerini taşıyor.  

   

  Barkın Bayoğlu son yolculuğuna uğurlandı15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ndeki trajik kazada yaşamını yitiren Barkın Bayoğlu son yolculuğuna uğurlandı. Bayoğlu'nun cenazesi binlerce motosikletlinin eşliğinde Çengelköy Kerem Aydınlar Camii'ne getirildi. Cenazeye katılan motosiklet tutkunları, Bayoğlu'nun sessizce uğurlanması isteğine büyük bir disiplinle uydu.

   

  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı