Gündem Haberleri

  Altaylı'yı Allah'a havale etti

  Aysel ALP / ANKARA
  26.05.2010 - 16:32 | Son Güncelleme:

  Genel başkanlıktan istifasından bu yana ilk kez meclise giren Deniz Baykal girişte yaptığı açıklamanın ardından kuliste gazeteciler ve milletvekilleri ile sohbet etti.

  Sohbetin ana konusunu ise Fatih Altaylı'nın Baykal'ın yat aldığına ilişkin iddialardı.

  Baykal, böyle bir aileyi tanımadığını böyle bir para vermediğini tekrarladı. Bu sırada korumasının uzattığı telefonla kısa bir görüşme yaptı. Arayan kişi kendisine Fatih Altaylı'nın haberinin sonuna kadar arkasında olduğuna ilişkin açıklamalarını iletti. Baykal telefonu kapattıktan sonra, "Ben Allah derim başka da diyecek sözüm yok. Parayı peşin vermişim falan yok böyle bir şey" dedi.

  İstifasından sonra arabasını kendisinin kullandığını belirten Baykal, basın mensuplarının takibinden rahatsızlığını dile getirdi. Hız yapıyor musunuz sorusuna Baykal, "Ben dikkatli kullanırım, trafik kurallarına dikkat ederim. Zaman zaman beni sıkıştıran arkadaşlar var. Hız yapmışsamda gelen trafik cezalarını bu arkadaşlara göndereceğim. Beni Show Tv'den Savaş (muhabir: Savaş Kerimoğlu) çok iyi takip ediyor, cezaları ona görenedeceğim." dedi.


  Şimdi Prenses Diana'nın nasıl kaza yaptığını anladığını belirten Baykal gazetecilere , "Beni de Diana gibi yapmayın" dedi.

  Baykal yaklaşık yarım saat süren sohbet sırasında ıhlamur içti meyve yedi. Neşeli ve formunda görünen Baykal siyasi soruları daha sonra yanıt vereceğini belirtti. Ardından 97 model Fiat Marea marka arabasına binerek meclisten ayrıldı.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı