Gündem Haberleri

  Alkollü kafadarlar ortalığı birbirine kattı: Komutanlığa haber verildi

  İHA
  30.06.2017 - 20:19 | Son Güncelleme:

  Bursa'nın İznik ilçesinde, sahilde alkol alan iki kafadar, daha sonra serinlemek için göle girdi. Gençlerin ikisi de aynı anda sudan çıktı. Fakat alkolün etkisiyle birbirlerini fark etmeyen gençler polisi ve jandarmayı ayağa kaldırdı.

  Akşam saatlerinde göl sahilinde alkol alan A.E. ve Z.D. adlı iki arkadaş, sıcaktan bunalıp serinlemek için Kayıkhane kesisleri mevkiinden İznik gölüne girdi. Bir süre sonra A.E. kıyıya çıktı. Ancak arkadaşını göremedi. Telaşe kapılan AE., 155’yi arayarak, arkadaşının sudan çıkmadığını ve hayatından endişe ettiğini söyledi.

  KOMUTANLIĞA HABER VERİLDİ

  Olay yerine gelen polis, kayıp Z.D'yi araştırırken, Jandarma Bot Komutanlığına da haber verildi. Karadan ve gölden arama çalışması yürütmek için hazırlanan yetkililer, daha sonra bir sürpriz ile karşılaştı. A.E’nin, "İki saat oldu gölden çıkmadı hala" dediği arkadaşı Z.D’nin az ileride sahil kenarında dinlendiği ortaya çıktı.

  POLİSİ GÜLDÜRDÜ

  Yüzdükten sonra alkolün etkisiyle bir birlerinden habersiz kıyıya çıkan arkadaşların karşılaşmaları polisi ve civardaki vatandaşları hem sevindirdi, hem de güldürdü. A.E, arkadaşını, "Yüzüp çıkıyorsun da niye haber vermiyorsun" diye fırçaladı.

  Etiketler: bursa , alköl
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı