GeriGündem Alışveriş
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Alışveriş

Haydi çocuklar kampa

Okulların tatile girmisiyle birlikte çocukların yaz kampları planları başladı. Bauhaus kampa gidecek çocukları düşünerek, kamp için lazım olabilecek tüm malzemenin bulunduğu bir kamping malzemeleri standı açtı. Bu standa sırt çantasından uyku tulumuna, şişme yataktan kamp yemek takımına kadar her şeyi bulmak mümkün.

Kampanya günleri

Dünyaca ünlü çocuk süpermarketi Toys‘‘R’’ Us yeni bir kampanyaya başladı. 26 Haziran'da başlayan kampanya 25 Temmuz'a kadar devam edecek. Kampanyaya katılanlar yapılacak çekilişte, Fiat Siena, İrem Tur'dan yaz tatili, iMac bilgisayar ve çeşitli Beko ürünleri kazanacaklar. Kampanyaya katılmak için 10 milyon liralık alışveriş yapmak yeterli.

Geleceğin besinleri

Makro future foods diye tanımlanan vitamin, mineral ve bitki ürünlerinin yer aldığı bir bölüm açtı. Bu ürünler kilo almak için yüksek değerde karbonhidrat tozları, zayıflamaya ve diyete yönelik çeşitli yağ yakıcı ve yağ atıcı ürünler, amino asit türevleri, enerji artırıcılar, bitkisel takviyeler, yüksek oranda protein tozları içeren ürünlerden oluşuyor. Macrocenter'ın yeni bölümünde 110 değişik ürün satılıyor. Yıl sonuna kadar ürün sayısı 200'e çıkacak. Şu anda sadece Kuruçeşme Makrocenter'da bulunan future foods bölümü bir süre sonra tüm Makro şubelerinde açılacak.

11 Temmuz doğum günü

Güneşli'de yer alan yapı market Mr. Bricolage 11 Temmuz Pazar günü 3. kuruluş yıldönümü kutluyor. Yıldönümü nedeniyle mağazadan alışveriş yapan herkese Şans Çarkı'ndan sürpriz hediyeler dağıtılacak. Ayrıca Mr. Bricolage'ın müşteri kartı Bricocard sahibi olanlar ödemelerini vade farksız üç eşit taksitte ödeyebilecekler.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle