Gündem Haberleri

  Aldatmada binom açılımı

  Aziz ÖZEN/İSTANBUL
  09.09.2015 - 00:14 | Son Güncelleme:

  İstanbul’da bir iş için yazlıktan erken dönen koca, karısını çocuklarının matematik öğretmeniyle yakaladı. Silah da patlayan arbede sonrası matematik öğretmeni yarı çıplak kaçtı, karı koca boşanma aşamasına geldi.

  İstanbul Çekmeköy'de oturan et üretimi işletmesi sahibi koca M.A.İ. (44) ile 21 yıllık karısı estetisyen A.İ. (40), geçtiğimiz hafta sonu için, farklı plan yaptılar. Estetisyen kadın, sahibi olduğu güzellik merkezinde işlerinin yoğun olduğunu belirtip İstanbul’da kalırken, koca, iki kızlarıyla hafta sonu için yazlığa gitti.
  Ancak yazlığa vardığında Çekmeköy’deki siteden bir görevli, kocayı arayarak, kanalizasyon çalışması için park ettiği kamyonetini kaldırması gerektiğini söyledi. İki kızını yazlıkta bırakan M.A.İ., Çekmeköy’e geldi ve kamyonetini çektikten sonra evine yöneldi.


  YARI ÇIPLAK KAÇTI


  Kapının arkadan kilitli olduğunu gören koca, evde duyduğu ayak sesleri ve fısıltılar üzerine bu kez zile bastı. Kapıda uzun süre bekleyen M.A.İ., karısı A.İ.’nin geç de olsa kapıyı açmasıyla hızla eve girdi.
  Salonda erkek iç çamaşırı ve çorabı bulan işadamı evi aramaya başladı. Kısa süre sonra, çocuklarının matematik öğretmeni H.K.’yi çocuk odasında çırılçıplak bulan koca, önce dolaptaki silahını aldı. Bu arada koca ile matematik öğretmeni arasındaki itiş kakışa, kadın da arkadan eşinin boynuna sarılarak katıldı. Boğuşma sırasında bir el ateş alan silahın yere düşmesi üzerine M.A.İ.’yi iten öğretmen H.K., yarı çıplak dışarı kaçtı.


  ‘İSTESEM ÖLDÜRÜRDÜM’


  Öğretmeni kovalamasına rağmen yakalayamayan M.A.İ., tekrar evine döndü. Kocasının silahını camdan atan A.İ. ise site güvenliğinin yanına kaçarak polisi aradı. Polis çifti, merkeze götürdü. M.A.İ. ifadesinde 21 yıllık karısının ihanetinden dolayı gururunun kırıldığını belirterek, “Amacım öldürmek olsaydı rahatlıkla yapardım. Eşimden, beni aldattığı, küçük düşürdüğü ve çocuklarımın psikolojisini bozduğu için şikâyetçiyim. Evime giren ve bana saldıran H.K.’den de şikâyetçiyim” dedi. Kaçan matematik öğretmeninin düşürdüğü telefonunu da savcılığa teslim eden M.A.İ., eşinden boşanacağını da söyledi. İfadeleri sonrası çift serbest bırakılırken, öğretmen H.K. ise ifadesinin alınması için aranıyor.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı