Gündem Haberleri

  Aldatılan kadın kahveyi tüfekle bastı, çapkın muhtar camdan kaçtı

  Fatih DALDAL, (DHA)
  03.07.2007 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Çanakkale’nin Bayramiç İlçesi Korucak Köyü’nde yaşayan G.Ö.(21), kendisini hamile bırakıp terk ettiğini ileri sürdüğü, evli ve iki çocuk babası muhtar Orhan Avcı’nın (32) çalıştırdığı köy kahvesini tüfekle bastı.

  Korucak Köyü Muhtarı Orhan Avcı, genç kadını elinde tüfekle karşısında görünce, pencereden atlayıp kaçtı. Kahvedekiler elindeki tüfeği alarak G.Ö.’yü etkisiz hale getirdi.

  KORUCAK Köyü Muhtarı Orhan Avcı, yasak aşk yaşadığı komşu kızı G.Ö. ile 4 ay önce ortadan kayboldu. Ezine’de 2 ay kalan ikili, daha sonra köye dönerek birlikte yaşamaya başladı. Muhtar Avcı, iddiaya göre genç kadının 4 aylık hamile olduğunu öğrenince onu terk etti ve evine döndü. Orhan Avcı’nın G.Ö. ile birlikte yaşamaya başlamasından sonra 2 çocuğunu da alarak yakınlarının evine yerleşen eşi H.A. da bu gelişmelerin ardından çocuklarıyla birlikte Korucak Köyü’ndeki evine, muhtar kocasının yanına döndü.

  Terk edilmeyi hazmedemeyen G.Ö., geçen cumartesi günü bir av tüfeğiyle Mehmet Akkuş’un çalıştırdığı kahveyi bastı. O sırada kahvede bulunan Muhtar Orhan Avcı, genç kadını elinde tüfekle karşısında görünce pencereden atlayıp kaçtı. Kahvedekiler de Ö.’nün elinden tüfeği alarak genç kadını etkisiz hale getirdi.

  SENDEN BIKTIM ARTIK/images/100/0x0/55eacc9af018fbb8f89770c5

  Jandarmaya teslim edilen G.Ö., ifadesinde, "Muhtardan dört aylık hamileyim. Üç gün önce ’Senden bıktım’ diyerek hamile olduğumu bile bile beni evden kovdu. Ben de annemin evine geri döndüm. Bugün de av tüfeğini alarak onun bulunduğu köy kahvesine gittim. Beni görünce kaçtı. Kahvedekiler de elimdeki tüfeği aldı" dedi. Jandarmanın ifadesini alıp serbest bıraktığı G.Ö., muhtar Orhan Avcı’dan şikayetçi olduğunu, kendisinin de kızgınlık anında böyle bir olay yaptığını söyledi.

  Muhtar Orhan Avcı ise "Onunla birbirimizi seviyorduk. Fakat ailesi aramızı bozdu ve evden ayrıldı" diyerek kendisini savundu. Jandarma, köydeki olayı anlatan bir rapor hazırlayıp Bayramiç Kaymakamı Ahmet Okur’a sundu. Kaymakam Ahmet Okur konuyu incelediğini ve gereğinin yapılacağını belirtti.
  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı