Gündem Haberleri

  Aldatan bir adamı hâlâ sevebiliyorum

  Hürriyet Haber
  02.09.1998 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Erdal Acar, Türkiye'nin en çapkın erkekleri arasında gösteriliyor. Acar'ın çocuğunun annesi olan Emel Yıldırım da, çapkın sevgilisini Demet Şener'le yaşadığı kaçamağın ardından affeden kadın olarak dikkatleri üzerinde topladı. Emel Yıldırım, yakın dönemde en çok dikkat çeken bu fırtınalı ilişkiler zinciri sırasında koruduğu sessizliğini, BİBA Dergisi için bozdu. Emel Yıldırım aldatılan ama affeden kadın olmanın zorluklarını anlattı...

  Bir ay boyunca Erdal'ın yüzünü görmedim. çocuğu görmeye geliyordu ama benim yüzümü göremiyordu. Sonra telefonlar açtı, pişman olduğunu söyledi. Onu çok sevdiğim için barıştım. Çocuğumun da babası.

  Dönmemdeki asıl neden çocuk değil, aşk. Dayanamadım ve terk ettiğim eve kendi ayaklarımla döndüm.

  Onu sevmekten bıkmadım. Buna ben de şaşırıyorum. Nasıl oluyor da beni aldatan bir adamı hâlâ sevebiliyorum diye kendime çok sordum.

  Haklarında çıkan haberleri hiç okumadım, kulağıma geldi. Karşısındaki

  kadın beni hiç ilgilendirmez.

  Bir davette yanından geçtik ama hiç bakmadım ona (Demet Şener'i kast ediyor), kafamı çevirdim. Erdal'ın tepkisi ise çok farklıydı. O an elimi daha sıkı tuttu, sanki ‘‘Bana’’ güven'' dercesine... Ve Demet'in yanından geçtik gittik.

  Ben şimdi yerimdeyim. tilkinin dönüp dolaşıp geldiği yer kürkçü dükkanıdır. Ben çabalamadım. Erdal bana geldi.

  Erdal kendine güveniyor ve bir daha çapkınlık yapmayacağını bana garanti etti. eğer bir daha yaparsa ne beni ne de çocuğunu görebilir.


  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı