Gündem Haberleri

  Albay Çiçek'ten eşine Sevgililer Günü mektubu

  DHA
  18.02.2011 - 17:03 | Son Güncelleme:

  Albay Dursun Çiçek, eşi Gülşen Çiçek’e yazdığı "Sevgililer Günü" mektubunu basın mensuplarıyla paylaştı. "Benim sevgili çiçeğim" diye mektubuna başlayan Dursun Çiçek, "Son dönemde iftiralarla yaşadığımız ayrılık çekilmez hale geldi. Sevgililer gününü candan kutluyor, hasretle öpüyorum." dedi.

  Öte yandan Çiçek, cezaevine gönderilmeden önce avukatı aracılığıyla el yazısıyla yazdığı notu da gazetecilere gönderdi. “Masum bir insanın isyanıdır. Yeni bir iftira ile ikinci kez hukuk cinayeti işleniyor. Dijital iftira ve taklit imza yalanları karşısında hak, hukuk ve adaleti arıyoruz. Bu kutsal insanlık değerlerini bulmamıza yardımcı olmanızı bekliyorum. Albay Dursun Çiçek"

  "SEN ÇİÇEK AİLESİNİN ANNESİ VE HAYAT AĞACISIN"

  Balyoz davasında hakkında verilen tutuklama kararının yüzüne okunması için adliyeye getirilen Kurmay Albay Dursun Çiçek, eşi Gülşen Çiçek’e yazdığı “Sevgililer Günü" mektubunu basın mensuplarıyla paylaştı. “Benim sevgili çiçeğim" diye mektubuna başlayan Dursun Çiçek, "Sen öncelikle benim sevgilimsin, hayat arkadaşımsın. Doğal olarak ‘Çiçek Ailesi’nin annesi ve hayat ağacısın" dedi. Son dönemde iftiralarla yaşadıkları ayrılığın çekilmez hale geldiğini mektubunda anlatan Çiçek, "Canım, bayramlar, doğum günleri ve özel günlerde sizlerden uzakta olmak, son dönemde fizik ve ruh sağlığımı en çok etkileyen acı dolu günler olarak bende iz bırakmaya devam ediyor. En büyük güç kaynağım, hayat arkadaşım sen, sevgili yavrularımız Deniz ve İrem." ifadelerini kullandı.

  "MUTLU GÜNLERİ ÇOK ÖZLEDİM"

  Çiçek, "Yaşadığımız bu haksızlık ve hukuksuzluk tünelinden, kabus dolu gecelerden bir an önce kurtulmayı çok istiyorum. Artık yeter diyorum. İşlenen hukuk cinayeti bitsin diye her akşam dua ediyorum. Seninle, yavrularımızla, yakınlarımızla ve dostlarımızla tekrar kucaklaşmayı, geçmişte yaşadığımız mutlu günleri çok özledim. Atamızın bize emaneti olan bu çağdaş ülkede yaşanan çağ dışı yargısız infazlara isyan ediyorum. Evlatlarımıza çağdaş uygarlık seviyesinin üzerine çıkmış bir ülke yerine faili meçhul iftira ve dijital terör örgütlerine teslim olmuş bir ülke bırakmaktan acı duyuyorum. Her şeye rağmen masum olmanın verdiği özgüven ve mücadele gücü ile bu ortaçağ karanlığını aydınlığa çevireceğimize yürekten inanıyorum." dedi.

  "İFTİRAYA UĞRAMIŞ MAĞDUR BİR AİLEYİZ"

  İftiraya uğramış mağdur bir aile olduklarını söyleyen Çiçek, mektubunu şöyle bitirdi: "O nedenle gücümüzü önce masumiyetimizden, çağdaş hukuktan ve sonra da her zaman mağdurun yanında olan yüce Türk milletinden alıyoruz. Yüce adalete sonuna kadar inanıyor, gerçek suçluların, iftiracı ve dijital terör örgütü üyelerinin bir an önce yüce Türk adaletine hesap vereceği günü büyük bir ümitle bekliyoruz. Bu karışık ama özgüven, mücadele azmi ve kararlılığı dolu bir ruh hali içinde, sevgililer gününü candan kutluyor, hasretle öpüyorum. Çiçek ailesinin bu sıkıntılardan güçlenerek çıkacağı günlere bir an önce kavuşması temennisi ile sağlık ve başarılar diliyorum. Sevgilin ve hayat arkadaşın Dursun Çiçek"

  ÇİÇEK GAZETECİLERE EL YAZISIYLA YAZDIĞI NOTU DA GÖNDERDİ

  Öte yandan Çiçek, cezaevine gönderilmeden önce avukatı aracılığıyla el yazısıyla yazdığı şu notu da gazetecilere gönderdi:

  "Masum bir insanın isyanıdır. Yeni bir iftira ile ikinci kez hukuk cinayeti işleniyor. Dijital iftira ve taklit imza yalanları karşısında hak, hukuk ve adaleti arıyoruz. Bu kutsal insanlık değerlerini bulmamıza yardımcı olmanızı bekliyorum. Albay Dursun Çiçek"

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı