Gündem Haberleri

  Aktarma uçağını kaçıran 21 doktor perişan oldu

  Şenol COŞKUNER/İSTANBUL
  27.02.2005 - 01:21 | Son Güncelleme:

  Şeker hastalığıyla ilgili bir sempozyuma katılmak için önceki gün Türk Hava Yolları’nın uçağıyla İstanbul aktarmalı olarak İzmir’den Antalya’ya giden 21 doktor, 327 sefer sayılı uçak İzmir’den 30 dakika gecikmeli kalkınca İstanbul’daki aktarma uçağını kaçırdı.

  Saat 18.45 uçağını kaçırınca 23.45 Antalya uçağını 5 saat havalimanında beklemek zorunda kalan doktorlar adına konuşan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden Prof. Dr. Sena Yeşil, THY’nin kendilerini perişan ettiğini belirterek şunları anlattı:

  ‘Görevliler bize 18.45 aktarma uçağını bekleteceklerini söylediler, ancak 18.35’te İstanbul’a geldiğimizde körükte ne uçak ne de görevli vardı. Dışarı çıkıp THY’nin kontuarlarına gittik. Kendilerinden kaynaklanan bir problem nedeniyle bizi, bir sonraki uçakla uçuracaklarını söylediler. Bazı arkadaşlarımız konferansa gitmekten vazgeçerek İzmir’e döndü. Bu gibi olaylar çok sayıda arkadaşımızın başına geliyor ve havalimanlarında perişan oluyorlar. Bu yüzden arkadaşlarımla karar aldık, artık THY uçaklarına binmeyeceğiz.’
  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı