Gündem Haberleri

  AKP: Cüzdanı yankesiciye kaptırmadık

  Hürriyet Haber
  27.11.2001 - 14:42 | Son Güncelleme:

  AK Parti Kayseri İl Başkanlığı, Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan`ın Karadeniz gezisinde bazı partililerin cüzdanlarını çaldırdığını, Kayseri Milletvekili Sadık Yakut`un ise yankesiciyi farkedip cüzdanını kaptırmadığını bildirdi.

  AK Parti Kayseri İl Başkanlığı`ndan yapılan yazılı açıklamada, Recep Tayyip Erdoğan`ın katıldığı Karadeniz gezisinde, coşkulu kalabalığın yankesicileri harekete geçirdiği, çok sayıda vatandaşın dayankesicilerce soyulduğu belirtildi.

  Açıklamada, Kayseri Milletvekili Sadık Yakut`un cüzdanını çalmak isteyen yankesicinin başarılı olamadığı belirtilerek şöyle denildi:

  ``Açılış ve miting programlarına katılan Yakut, Artvin`in Hopa İlçesi`nde parti teşkilatının açılışı yapılırken cüzdanını çalmak isteyen yankesiciyi farkederek itti. Yakalanacağını anlayan yankesici,kalabalığa karışarak kaçtı. Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Abdullah Gül ile Grup Başkanvekili Salih Kapusuz`un ise henüz böyle bir vukuatları olmadı.``

  Yazılı açıklamada, Ak Parti Grup Başkanvekili, İstanbul Milletvekili Mehmet Ali Şahin ile Ak Parti Borçka İlçe Başkanı`nın ise``Yakut kadar şanslı olmayıp`` cüzdanlarını çaldırdıkları bildirildi.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı