Gündem Haberleri

  AK Partili Bozdağ'dan ilginç ima

  A.A
  05.05.2011 - 15:31 | Son Güncelleme:

  AK Parti Grup Başkanvekili ve Yozgat Milletvekili Adayı Bekir Bozdağ, Kastamonu'da dün polis otosuna yapılan silahlı saldırıyla ilgili, “Başbakanlık konvoyuna yapılan hain saldırı partimize karşı yapılan bir oyundur. Biz bu oyunları çok gördük, Ergenekon Davası sürecine bakın” dedi.

  Bozdağ, Yozgat'ın Sorgun ilçesinde partisinin seçim bürosunun açılış töreninde, Kastamonu'da dün polis otosuna yapılan silahlı saldırıda bir polis memurunun şehit, bir polis memurunun da yaralı olduğunu anımsatarak, şehit olan Recep Şahin'in ailesine, yakınlarına ve Türk milletine başsağlığı diledi.
  “Bu hain saldırıyı terör örgütünün yaptığına dair bir takım iddialar var” diyen Bozdağ, emniyet güçlerinin bunu bulup sonuçlandıracağını ifade etti.

  Her türlü olaya karşılık, milletin sorunlarını çözmek için uğraşmaya devam edeceklerini dile getiren Bozdağ, şunları kaydetti:
  “Bizler Başbakanımızın da dediği gibi hem kendisi, hem de onunla birlikte yola çıkan kadroları beyaz kefenlerimizi giydik de yola çıktık. Bizim kimseden korkacak, kimsenin gürültüsüyle meydandan kaçacak halimiz yok. Başbakanlık konvoyuna yapılan hain saldırı partimize karşı yapılan bir oyundur. Biz bu oyunları çok gördük, Ergenekon Davası sürecine bakın. Bu süreçte birçok darbeler planlandığı ortaya çıktı. Kasettir, belgelerdir, Ayışığı'dır, Balyoz gibi tuzaklar, oyunlar hazırlandığını gördük. Adlarını bile karıştırır hale geldik. Nice tuzaklar, nice oyunlar... Ama biz tüm bu oyunları bozduk. Tüm bu tuzakları açığa çıkardık. Biz oyun bozmaya, tuzak bozmaya alışığız.
  27 Nisan'da da bir oyunla karşı karşıya geldik, ama bu millet çıktı bu oyunu da bozdu ve çöpe attı. Ne teröristler ne de onlarla birlikte olanlar asla ve asla AK Parti'yi bu millete hizmet aşkından, sevdasından vazgeçiremeyecektir. Biz bu yola tüm bunları bilerek çıktık ve bedelini ödemeye hazırız. Hem bugün hem de yarın ödemeye hazırız. Bu kervan yürüyecek, yoluna devam edecektir.”

  Muhalefet partilerinin, milletin sorunlarını çözecek projeler de üretemediğini öne süren Bozdağ, sözlerini şöyle tamamladı:
  “Sayın Başbakanımız 'Biz Kanal İstanbul yapıyoruz, onlar Ergenekon tüneli kazıyorlar. Hapishaneden tutuklu ve sanık kaçırmak için bu tünelleri kazıyorlar' dedi ya, siz buna müsaade edecek misiniz? Birini Zonguldak'tan birini başka yerden, bir diğerini bir başka yerden aday gösteriyor. Hem de rahmetli Ecevit'e yaptıkları ile ilgili hakkında bir sürü iddialar ortaya atılan birini Zonguldak'tan aday gösteriyor. Bütün bunlara cevabı milletimiz, Sorgunlu verecektir. Biz yolumuza devam edeceğiz. Her şeye rağmen hiçbir şey bizi yıldıramaz, yolumuzdan çeviremez.”

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı