Gündem Haberleri

  AK Partili Belediye Başkanı öldü

  Cem ULUCAN/AYDIN, (DHA)
  05.09.2013 - 01:29 | Son Güncelleme:

  Aydın’ın Acarlar beldesinin AK Parti’li Belediye Başkanı Cafer Yıldırım makamında kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. Yıldırım, Acarlar Belediyesi’nde hayatını kaybeden 4’üncü aynı dönemde de 3’üncü başkan oldu.

  SON 2 YILDA 3. BELEDİYE BAŞKANI DA VEFAT ETTİ / FOTOGALERİ

  Bir zabıta görevlisiyle tartışan 57 yaşındaki Cafer Yıldırım dün makamına geçtikten sonra kalp krizi geçirdi. Ambulansla Aydın Atatürk Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Yıldırım kurtarılamadı. Yıldırım hayatını kaybetmesiyle Acarlar Belediyesi’nde bu dönem hayatını kaybeden 3’üncü başkan oldu.

  3’Ü KALP KRİZİ

  20 Ocak 2012’de AK Parti’li Yunus Şentürk’ün kanser hastalığı nedeniyle hayatını kaybetmesi üzerine boşalan makama CHP’den Belediye Meclisi Üyesi Adnan Yıldız seçildi. Yaklaşık 8 ay belediye başkanlık koltuğunda oturan Yıldız, 7 Eylül 2012’de kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. Son olarak Acarlar Belde Belediye Başkanı, evli ve 4 çocuk babası AK Parti’li Cafer Yıldırım da görev yaptığı makamda kalp krizi sonucu öldü. Şu ana kadar makamda görev alan 4 belediye başkanının hayatını kaybetmesi, belde sakinlerinde makamın uğursuz olduğuyla ilgili söylentiler yayıldı. 1994 yılında da Acarlar Belde Belediye Başkanı Durmuş Ali Akcan 57 yaşında kalp krizi geçirerek vefat etmişti.


  AK PARTİLİ BAŞKAN KALP KRİZİNDEN ÖLDÜ


  AK Partili Belediye Başkanı öldü AK Partili Belediye Başkanı öldü AK Partili Belediye Başkanı öldü

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı