Gündem Haberleri

  AK Parti'de balkon konuşması hazırlığı, kapalı pankart açıldı

  Sefa ÖZKAYA
  10.08.2014 - 18:41 | Son Güncelleme:

  Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ilk gelen oylarda Recep Tayyip Erdoğan'ın önde olması, AK Parti'yi hareketlendirdi. Parti genel merkezinde balkon konuşması için hazırlık yapılırken, AK Partililer Kısıklı'da toplanmaya başladı.

  AK Partide balkon konuşması hazırlığı, kapalı pankart açıldı

  AK Parti'de, Erdoğan'ın yapacağı olası seçim sonucu konuşması için hazırlık başladı. Erdoğan'ın seçimlerden sonra yaptığı ve "balkon konuşması" diye adlandırılan sonuç değerlendirme konuşması için, Ankara'daki parti genel merkezi üzerinde hazırlıklar yapılıyor.

  EVİNİN ÖNÜ HAREKETLİ

  Sonuçların netleşmesinin ardından Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, İstanbul Kısıklı'daki konutundan çıkması bekleniyor. Erdoğan'ın destekçileri seçim sonuçlarının açıklanması ile birlikte Kısıklı'ya gitti. Pankart açan vatandaşlar Erdoğan lehine tezahüratta bulundular.

  O PANKART AÇILDI

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın evinin bulunduğu Kısıklı, Avcı Kazım Sokak’ın girişindeki binaya sabah saatlerinde asılan bir pankart dikkat çekti. Başbakan'ın fotoğrafı bulunan ve kapalı olarak tutulan pankartın akşam saatlerinde sonuçlar belli olmaya başladıktan sonra asıldı. Pankartta ‘Son sözü millet söyledi’ yazdığı görüldü.

  AK Partide balkon konuşması hazırlığı, kapalı pankart açıldı
  Fotoğraf: Sefa ÖZKAYA

  AK Partide balkon konuşması hazırlığı, kapalı pankart açıldı Resmi olmayan sonuçlara göre cumhurbaşkanı belli oldu

  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı