GeriGündem Gökhan Arasan kimdir? AK Parti Tunceli Belediye Başkan Adayı kimdir?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Gökhan Arasan kimdir? AK Parti Tunceli Belediye Başkan Adayı kimdir?

Gökhan Arasan kimdir? AK Parti Tunceli Belediye Başkan Adayı kimdir?

Gökhan Arasan, AK Parti Tunceli Belediye Başkan Adayı olarak ilan edilmesinin ardından bölgede ikamet eden birçok kişinin araştırdığı isim oldu. Kendi şirketinde bilişim ve güvenlik sistemleri üzerinde hizmet veren Gökhan Arasan, 2019 yerel seçimlerinde Tunceli'de AK Parti'nin adayı olarak oy pusulasında konumlanacak. Peki, AK Parti Tunceli Belediye Başkan Adayı Gökhan Arasan kimdir?

Tunceli'den AK Parti Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan Gökhan Arasan, bölge halkı tarafından araştırılmaya başlandı. AK Parti'nin Tunceli İl Başkan Yardımcılığını üstlenen Gökhan Arasan, 2019 yerel seçimlerinde Tunceli'de AK Parti'nin belediye başkan adayı olacak. Peki, Gökhan Arasan kimdir? İşte, AK Parti'nin Tunceli Belediye Başkanı hakkında bazı bilgiler

GÖKHAN ARASAN KİMDİR?

1979’da Tunceli’de doğan Gökhan Arasan ilk ve orta öğrenimini Tunceli’de tamamladı. Tunceli Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel ilişkiler Bölümü’nden mezun oldu.

Bir süre bilgisayar öğretmenliği yapan Arasan halen kendi şirketinde bilişim ve güvenlik sistemleri üzerine hizmet vermektedir.

Aralık 2017’de yapılan kongrede AK Parti Tunceli il yönetimine seçilen Arasan, yerel yönetimler başkanlığı görevini ifa etmiştir.

Gökhan Arasan, evil ve 2 çocuk babasıdır.

AK Parti'nin 14 il belediye başkan adayları belli olduCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti Genel Merkezi’nde düzenlenen Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan seçim kampanyalarında cadde ve sokakların bayrak ve afişlerle donatılmasıyla ilgili olarak, "Günümüzde buna ihtiyaç yok. Bunu ilkel buluyoruz. Gürültü ve görüntü kirliliği oluşturan propaganda yöntemlerini tamamen terk ediyoruz" dedi. erdoğan 14 ilin belediye başkan adayını da açıkladı.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle