GeriGündem AK Parti Isparta Belediye Başkan Adayı Şükrü Başdeğirmen kimdir?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

AK Parti Isparta Belediye Başkan Adayı Şükrü Başdeğirmen kimdir?

AK Parti Isparta Belediye Başkan Adayı Şükrü Başdeğirmen kimdir?

AK Parti'nin 2019 Yerel Seçimleri'nde göstereceği bazı belediye başkan adaylarının isimlerini açıklandı. Açıklanan isimlerden biri de Şükrü Başdeğirmen oldu. Şükrü Başdeğirmen, AK Parti Isparta Belediye Başkan Adayı olarak gösterildi. Bu gelişmenin ardından Şükrü Başdeğirmen'in kim olduğu merak konusu oldu. Peki, AK Parti Isparta belediye başkan adayı Şükrü Başdeğirmen kimdir?

1962’de Isparta’da doğan Şükrü Başdeğirmen, ilk ve orta öğrenimini Isparta’da tamamlamış; İşletme Fakültesi öğrenimini ve Yüksek Lisansını Süleyman Demirel Üniversitesi’nde yapmıştır.

İnşaat, ticaret,  gıda, hayvancılık ve enerji sektörleriyle iştigal etmekte olan Başdeğirmen; Belediye Meclis Üyeliği, Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı, Türkiye Odalar Borsalar Birliği Ticaret ve Sanayi Odaları Konsey Üyeliği, Milletlerarası Ticaret Odası (ICC) Türkiye Milli Komitesi Yönetim Kurulu Üyeliği, Avrupa İşletmeler Meclisi Üyeliği, Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini üstlenmiştir.

Orta derecede İngilizce bilen Şükrü Başdeğirmen, evli ve 2 çocuk babasıdır.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle