Gündem Haberleri

  AK Parti’den bir standla iki sürpriz

  ANKARA
  15.02.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  AK Parti Çankaya İlçe Başkanlığı, Sevgililer Günü ve Mevlit Kandili’nin aynı güne denk geldiği 14 Şubat’ta partilileri için etkinlik düzenledi.

  Etkinlikte, “Sevgililer Günü Hatırası” fotoğrafı çekilirken, canlı müzik eşliğinde güller ve kalp şeklinde kandil simidi dağıtıldı. AK Parti Çankaya İlçe Başkanı Süleyman Yılmaz, “Eşim burada değil. Geçen sene birlikte gelmiştik. Bu sene denk gelmedi. Etkinliği düzenli olarak devam ettirmeyi düşünüyoruz.”

  Bu yıl müzik de var

  “Sevgililer Günü zaten ülkemizde benimsendiği için biz daha da renklendirmeyi düşünüyoruz. İlk yaptığımız yıllarda müzik yoktu, bu sene müzikle renklendirdik” dedi. AK Parti Ankara Milletvekili Zeynep Dağı da, parti örgütündeki kişilerle fotoğraf çektirirken, “Eşimi (İhsan Dağı) getirmek isterdim ama bugün onun yazı günü” bilgisini verdi.

  Kalp şeklinde kandil simidi dağıtılan standda bazı vatandaşlar da erkek arkadaşlarıyla fotoğraf çektirdi. Haki Deri’yle fotoğraf çektiren Yaşar Dursun (72), “Şimdi arkadaş olduk. Karım zaten 50 senelik hayat arkadaşım. Niye bu fotoğrafa kızsın” dedi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı