GeriGündem AK PArti başkan adayları açıklandı
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    0
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

AK PArti başkan adayları açıklandı

AK PArti başkan adayları açıklandı
refid:25711837 ilişkili resim dosyası

AK Parti, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ardahan, Artvin, Batman, Bilecik, Bolu, Burdur, Çankırı, Çorum, Elazığ ve Giresun'daki ilçe belediye başkan adaylarını açıkladı.

AK Parti'den yapılan yazılı açıklamaya göre, ilçelerin belediye başkan adayları şöyle:

-Adıyaman ilçe belediye başkan adayları

Besni: Eyüp Mehmet Emre

Çelikhan: Mustafa Bulut

Gerger: Arif Karatekin

Gölbaşı: Yusuf Özdemir

Kahta: Abdurrahman Toprak

Samsat: Yusuf Fırat

Sincik: Mehmet Buz

Tut: Ramazan Dinç

Afyonkarahisar ilçe belediye başkan adayları:

Başmakçı: Ramazan Bozbaş

Bayat: Abdullah Ertekin

Bolvadin: Fatih Kayacan

Çay: Mevlüt Çınar

Çobanlar: Salih Alaka

Dazkırı: Ertan Demirsoy

Dinar: Yener Yaşar Emeksiz

Emirdağ: Cengiz Pala

Evciler: Şevki Karataş

Hocalar: Ali Arslan

İhsaniye: Lokman Ekici

İscehisar: Mustafa Çibik

Kızılören: Ahmet Pekşen

Sandıklı: Mustafa Çöl
Sinanpaşa: Murat Karakoyun

Sultandağı: Metin Kumcu

Şuhut: Recep Bozkurt

Ağrı ilçe belediye başkan adayları:

Diyadin: Mehmet Ali Ağrı

Doğubayazıt: Hikmet Şahin

Eleşkirt: Sebahattin Sarı

Hamur: Cezmi Ergül

Patnos: Cem Afşin Akbay

Taşlıçay: İsmail Taşdemir

Tutak: Zülfikar Çiftçi

Aksaray ilce belediye başkan adayları:

Ağaçören: Tuncay Atak

Eskil: Niyazi Alçay

Gülağaç: Faruk Teymen

Güzelyurt: Ünal Demircioğlu

Ortaköy: Bekir Tekcan

Sarıyahşi: Fatih Ünsal

Amasya ilçe belediye başkan adayları:

Göynücek: Kemal Şahin

Gümüşhacıköy: Mustafa Saatçi

Hamamözü: Mehmet Canıbek

Merzifon: Mehmet Kadri Aydınlı

Suluova: Fatih Üçok

Taşova: Bayram Öztürk

Ardahan ilçe belediye başkan adayları:

ÇIldır: Mehmet Fatih Kılınç

Damal: Nevriye Derdiyok

Göle: Akın İsmailoğlu

Hanak: Gürhan Kurukaya

Posof: Cahit Ulgar


Artvin ilçe belediye başkan adayları:


Ardanuç: Hasan Aslan Demirci


Arhavi: Coşkun Hekimoğlu


Borçka: Aslan Atan


Hopa: Nedim Cihan


Murgul: Hasan Çavuş


Şavşat: Ahmet Sinan Öztürk


Yusufeli: Eyüp Aytekin


Batman ilçe belediye başkan adayları:


Beşiri: Sait Karabulut


Gercüş: Şehmus Dilzan Ekmen


Hasankeyf: Abdulvahap Kusen


Kozluk: Mehmet Veysi Işık


Sason: Muzaffer Arslan


Bilecik ilçe belediye başkan adayları:


Bozüyük: Fatih Bakıcı


Gölpazarı: Semih Yavuz


İnhisar: İsmail Cambaz


Osmaneli: Münür Şahin


Pazaryeri: Muzaffer Yalçın


Söğüt: Osman Yılmaz


Yenipazar: Cengiz Arıkan


Bolu ilçe belediye başkan adayları:


Dörtdivan: Hasan Uzunoğlu


Gerede: Mustafa Allar


Göynük: Kemal Kazan


Kıbrıscık: Kemal Aktaş


Mengen: Ramazan Albaş


Mudurnu: Metin Soygür


Seben: Süleyman Özbağ


Yeniçağa: Recayi Çağlar


Burdur ilçe belediye başkan adayları:


Ağlasun: Ali Ulusoy


Altınyayla: Ahmet Serttaş


Bucak: Süleyman Mutlu


Çavdır: Mustafa Uysal


Çeltikçi: Rıza Yanar


Gölhisar: Ramazan Canural


Karamanlı: Fatih Selimoğlu


Kemer: Durmuş Erdem


Tefenni: Ömer Okatan


Yeşilova: Yılmaz Gürcan




-Çankırı ilçe belediye başkan adayları:


Atkaracalar: Rifat Altuntop


Bayramören: Rıfat Adaşoğlu


Çerkeş: Hasan Sopacı


Eldivan: Hüseyin Kantaş


Ilgaz: Mehmet Öztürk


Kızılırmak: Bayar Soysal


Korgun: Halil Öz


Kurşunlu: Şakir Kaymak


Orta: Bayram Yavuz Onay


Şabanözü: Ali Çapçı


Yapraklı: Ali Hasekioğlu




-Çorum ilçe belediye başkan adayları:


Alaca: Muhammet Esat Eyvaz


Bayat: Ekrem Ünlü


Boğazkale: Osman Tangazoğlu


Dodurga: Bekir Kılıç


İskilip: Recep Çatma


Kargı: Zeki Şen


Laçin: Erdal Altuntaş


Mecitözü: Yaşar Kabakçı


Oğuzlar: Ali Uyanık


Ortaköy: Taner İsbir


Osmancık: Hamza Karataş


Sungurlu: Selahaddin Uzunkaya


Uğurludağ: Kenan Genç




-Elazığ ilçe belediye başkan adayları:


Ağın: Mustafa Yentür


Alacakaya: Ali Tekdemir


Arıcak: Hamit Temizsoy


Baskil: İhsan Akmurat


Karakoçan: Nurettin Arslan


Keban: Fethiye Atlı


Kovancılar: Hacı Akpınar


Maden: Orhan Yavuz


Palu: Mehmet Sait Dağoğlu


Sivrice: Ebubekir Irmak




-Giresun ilçe belediye başkan adayları:


Alucra: Asım Kaymakçı


Bulancak: Recep Yakar


Çamoluk: Savaş Akarçeşme


Çanakçı: Tuncay Kasım


Dereli: Kazım Zeki Şenlikoğlu


Doğankent: Nurettin Günay


Espiye: Mustafa Karadere


Eynesil: Coşkun Somuncuoğlu


Görele: Tolga Erener


Güce: Aytekin Geçgel


Keşap: Mehmet Emür


Piraziz: Hayri Özdemir


Şebinkarahisar: Şahin Yılancı


Tirebolu: Abdullah Karapıçak


Yağlıdere: Abdurrahman Kırhasanoğlu

- Gümüşhane ilçe belediye başkan adayları:


Kelkit: Ünal Yılmaz


Köse: Şerif Aygün


Kürtün: Ahmet Kanat


Şiran: Yavuz Altıparmak


Torul: Nidai Köroğlu




-Isparta ilçe belediye başkan adayları:


Aksu: Adnan Demir


Atabey: Tevfik Atasoy


Eğirdir: Veli Gök


Gelendost: Mehmet Sezgin


Gönen: Ahmet Doğan


Keçiborlu: Yusuf Murat Parlak


Senirkent: İbrahim Erol Durmuş


Sütçüler: Mustafa Üstün


Şarkikaraağaç: Bayram Aydemir


Uluborlu: Mehmet Ünverdi


Yalvaç: Tekin Bayram


Yenişarbademli: Yaşar Gençer




-Karaman ilçe belediye başkan adayları:


Ayrancı: Serhat Erkmen


Başyayla: Şerafettin Bulgurcu


Ermenek: Uğur Sözkesen


Kazımkarabekir: Ali İhsan Alanlı


Sarıveliler: Halil Kulak




-Kars ilçe belediye başkan adayları:


Akyaka: Bulut Öztürk


Arpaçay: Erçetin Altay


Digor: Nebi Kerenciler


Kağızman: Fesih Altay


Sarıkamış: Göksal Toksoy


Selim: Coşkun Altun


Susuz: Murat Uray




-Kastamonu ilçe belediye başkan adayları:


Abana: Rıdvan Oyar


Ağlı: Soner Dur


Araç: Mustafa Ayanoğlu


Azdavay: Osman Nuri Civelek


Bozkurt: Engin Canbaz


Cide: Necdet Demir


Çatalzeytin: Musa İhsan Uğuz


Daday: Bekir Sami Kavuş


Devrekani: Neşet Kırıştı


Doğanyurt: Ahmet Kaya


Hanönü: Serkan Uçar


İhsangazi: Zühtü Danacı


İnebolu: Mustafa Huner Özay


Küre: Ayhan Suna


Pınarbaşı: Mehmet Yılmaz


Seydiler: Mehmet Şahin


Şenpazar: Cem Çınar


Taşköprü: Hüseyin Arslan


Tosya: Kazım Şahin




-Kırıkkale ilçe belediye başkan adayları:


Bahşili: İbrahim Uyar


Balışeyh: Ali Dedelioğlu


Çelebi: Süleyman Uluyol


Delice: Yüksel Yorulmaz


Karakeçili: Hüseyin Özçelik


Keskin: Esra Aksoy


Sulakyurt: Ali Şahin


Yahşihan: Ahmet Sungur




-Kırklareli ilçe belediye başkan adayları:


Babaeski: Naci Yavaş


Demirköy: Kamer Tuna


Kofçaz: Nuri Çalışkan


Lüleburgaz: Mehmet Gürel Balkan


Pehlivanköy: Hüseyin Açıkel


Pınarhisar: Mehmet Kapılı


Vize: Aynur Serin




-Kırşehir ilçe belediye başkan adayları:


Akçakent: Yılmaz Kılıç


Akpınar: Mustafa Karahan


Boztepe: Ramazan Aydın


Çiçekdağı: Hasan Hakanoğlu


Kaman: Alpaslan Güzel


Mucur: Ömür Toker




-Kütahya ilçe belediye başkan adayları:


Altıntaş: Ferit Karabulut


Aslanapa: Asaf Akar


Çavdarhisar: Halil Başer


Domaniç: Yakup Yardımcı


Dumlupınar: Derviş Kavak


Emet: Mustafa Koca


Gediz: Mehmet Ali Saraoğlu


Hisarcık: Fatih Çalışkan


Pazarlar: Bilal Demirci


Simav: Süleyman Özkan


Şaphani: Ramazan Yeşildeniz


Tavşanlı: Mustafa Güler




-Nevşehir ilçe belediye başkan adayları:


Acıgöl: Ercan Ertaş


Avanos: Mustafa Körükçü


Derinkuyu: Bülent Aksoy


Gülşehir: Mustafa Dursun


Hacıbektaş: Yusuf Koçak


Kozaklı: Erdoğan Çelik


Ürgüp: Fahri Yıldız




-Osmaniye ilçe belediye başkan adayları:


Bahçe: İbrahim Baz


Düziçi: Ökkeş Namlı


Hasanbeyli: Mustafa Acar


Kadirli: Fatin Rüştü Özeser


Sumbas: Zeki Demiroğlu


Toprakkale: Ahmet Cavit




-Siirt ilçe belediye başkan adayları:


Baykan: Faruk Okulevi


Eruh: Cevher Çiftçi


Kurtalan: Nevzat Karaatay


Pervari: Tayyar Özcan


Şirvan: Necat Cellek


Tillo: Mehmet Mesut Memduhoğlu




-Sinop ilçe belediye başkan adayları:


Ayancık: Ayhan Ergün


Boyabat: Şerif Çakıcı


Dikmen: Murat Akça


Durağan: Ahmet Kılıçaslan


Erfelek: Ruhi Turan


Gerze: Hüseyin Güleryüz


Saraydüzü: Hasan Peker


Türkeli: Mustafa Özcan




-Şanlıurfa ilçe belediye başkan adayları:


Akçakale: Abdulhakim Ayhan


Birecik: Mehmet Faruk Pınarbaşı


Bozova: Hasan Arusoğlu


Ceylanpınar: Menderes Atilla


Eyyübiye: Mehmet Ekinci


Halfeti: Mehmet Erdoğan


Haliliye: Fevzi Demirkol


Harran: Mehmet Özyavuz


Hirvan: Aslan Ali Bayık


Karaköprü: Nihat Çiftçi


Siverek: Resul Yılmaz


Suruç: İbrahim Halil Yıldız


Viranşehir: İbrahim Gelin




-Şırnak ilçe belediye başkan adayları:


Beytüşşebap: Yavuz Ataman


Cizre: Cihan Güven


Güçlükonak: Bahattin Aktuğ


İdil: Murat Dalmış


Silopi: Abdulkadir Ökten


Uludere: Mehmet Paksoy




-Tokat ilçe belediye başkan adayları:


Almus: Hasn Hüseyin Arıkan


Artova: A. Lütfü Yalçın


Başçiftlik: Murat Tuncel


Erbaa: Hüseyin Yıldırım


Niksar: Özdilek Özcan


Pazar: Şerafettin Pervanlar


Reşadiye: Cemil Kılıç


Sulusaray: Halil Demirkol


Turhal: Yılmaz Bekler


Yeşilyurt: Kazım Misafir


Zile: Lütfi Vidinel




-Uşak ilçe belediye başkan adayları:


Banaz: Zafer Arpacı


Eşme: Hacı Mustafa Çetin


Karahallı: Ali Topçu


Sivaslı: Mahir Çatalgöl


Ulubey: Ragıp Bayraktar




-Van ilçe belediye başkan adayları:


Bahçesaray: Muhammed Affen Orhan


Başkale: Cüneyt Karabıyık


Çaldıran: Ferman Yıldırım


Çatak: Emin Babür


Edremit: İbrahim Koç


Erçiş: Abdulahat Arvas


Gevaş: Sinan Hakn


Gürpınar: Hayrullah Tanış


İpekyolu: Abdulmenaf Keyifli


Muradiye: İbrahim Vanlı


Özalp: Nedim Akanöz


Saray: Mehmet Şerif Çevik


Tuşba: Fevzi Özgökçe




-Yalova ilçe belediye başkan adayları:


Altınova: Metin Oral


Armutlu: Mehmet Birkan


Çınarcık: Murat Erdoğan


Çiftlikköy: Ali Murat Silpagar


Termal: İsmail Atik




-Zonguldak ilçe belediye başkan adayları:


Alaplı: Nevzat Çimenoğlu


Çaycuma: Mithat Gülşen


Devrek: Mustafa Semerci


Ereğli: Hüseyin Uysal


Gökçebey: Vedat Öztürk


Kilimli: Seçkin Özdemir


Kozlu: Ertan Şahin

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle