Gündem Haberleri

  AK Parti Afyon Valisi'ne sahip çıktı

  DHA
  08.09.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, "25 şehidimizin acısı hepimizin yüreğini burkarken bunun üzerinden hala hesap yapıyorlar. Onlara bizim sözümüz, acılar varken ve millet acısını içine gömerken, herkesin canı yanarken, hesaplarla, manşetler, yazılar yazılmasın ve bu konuda da herkesi vicdanlı olmaya davet ediyoruz" dedi.

  Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ ile Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, 5 tesisin toplu temel atma toplantısına katılmak ve bazı incelemelerde bulunmak üzere Yozgat’a geldi. Yozgat Valiliğini ziyaret eden Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, burada gazetecilerin sorularını cevaplandırdı.

  ORMAN BAKANI KONUŞMADI

  Afyon Karahisar’da yaptığı açıklamaya gelen tepkilere yönelik soruya Bakan Eroğlu, "Şu an Yozgat’tayız gerekli açıklamayı yaptık ben sadece orda hadiseden sonra bir açıklama yapmıştım, gerekli adli idari tahkikat yapılıyor ondan netice belli olur" diyerek konuşmak istemediğini söyledi.

  HERKESİ VİCDANLI OLMAYA DAVET EDİYORUZ

  Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nun konuşmak istememesi üzerine, açıklama yapan Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, "Acıların üzerinden istismar yapmak fevkalade yanlıştır hem sayın bakanımızın yaptığı açıklamayı çarpıtmak, hem de Afyon Valimizin yaptığını çarpıtmak kimseye bir fayda sağlamaz. Bu acıların üzerinden siyaset üretmenin kimseye bir faydası yok. Ama maalesef, 25 şehidimizin acısı hepimizin yüreğini burkarken, bunun üzerinden hala hesap yapıyorlar. Onlara bizim sözümüz, acılar varken ve millet acısını içine gömerken, herkesin canı yanarken hesaplarla, manşetler, yazılar yazılmasın ve bu konuda da herkesi vicdanlı olmaya davet ediyoruz" dedi.

  Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ ile Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, daha sonra Yozgat Belediye Başkanlığı ve Ak Parti İl teşkilatını ziyaret etti.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı