Gündem Haberleri

  Ailesini katletmişti! Cenazesine o sahip çıktı

  İHA
  06.05.2017 - 12:11 | Son Güncelleme:

  Adana'da emekli vali ve ailesini katlettikten sonra intihar eden Denizhan Dener'in cenazesi, ailesinin evlenmesine karşı çıktığı Hanım Kaya ve arkadaşları tarafından teslim alınarak son yolculuğuna uğurlandı.

  Sevgilisi Hanım Kaya ile evlenmesine sıcak bakmadıkları iddiasıyla halaları Gönül Cengiz, Nurşen Metin, kuzenleri Senem Metin, Suphi Cumhur Cengiz ile emekli vali eniştesi İsmet Metin'i öldürdükten sonra intihar eden Denizhan Dener'in cenazesi, otopsiden sonra kimse teslim almadığı için Adana Adli Tıp Kurumu Morgu'nda bekletildi.

  Adanada kız isteme katliamı: 6 ölü... Detaylar ortaya çıktı...Adana'da kız isteme katliamı: 6 ölü... Detaylar ortaya çıktı...


  Denizhan Dener'in sevgilisi Hanım Kaya ve arkadaşları, savcılıktan özel izin alarak cenazeyi teslim aldı. Dener'in cenazesi Kabasakal Mezarlığı'nda kılınan cenaze namazının ardından sevgilisi ve arkadaşları tarafından son yolculuğuna uğurlandı. Hanım Kaya bu süreçte sükunetini korurken, zaman zaman göz yaşı döktü. Kaya'yı arkadaşları teselli etti.

  Ailesini katletmişti Cenazesine o sahip çıktı

  Etiketler: katliam , gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı