Gündem Haberleri

  AIDS iftirasına trilyonluk dava

  Hürriyet Haber
  17.01.2002 - 02:08 | Son Güncelleme:

  Yönetmen Mustafa Altıoklar, Arzu Yanardağ ile birlikte AIDS olduğunu iddia eden medya kuruluşunu mahkemeye veriyor. Altıoklar, ‘‘Bu işin peşini bırakmayacağım. Manevi olarak beni çok yıprattılar’’ dedi.

  Ünlü yönetmen Mustafa Altıoklar, kendisiyle ilgili isim vermeden AIDS'li olduğunu ima eden haberler üzerine, bu haberi yapan medya kuruluşuna 1 milyon dolarlık dava açıyor. ‘‘Sonuna kadar gideceğim’’ diyen Altıoklar, ‘‘Bu işin peşini bırakmayacağım. Beni manevi olarak çok yıprattılar’’ dedi.

  Öte yandan Altıoklar'ın sevgilisi Pelin Batu da, asılsız haberlerle ilgili olarak, ‘‘İnsanların özel hayatları üzerine bu kadar seviyesiz haberler yapılamaz. Bize sorulmadan, ayrıldığımıza dair birçok haber yazıldı. Biz ayrılmadık. Mustafa'yla birlikte görüntülenen kadınlar, zaten benim tanıdığım ortak arkadaşlarımız. En son yapılan haber ise şu an hálá doktorluk yapan Mustafa'ya yapılan en büyük haksızlıktır’’ dedi.

  Halen CNN Türk'te ‘‘Sinema Günleri’’ programını sunan Pelin Batu, önümüzdeki günlerde 92.3 isimli radyoda film müzikleri üzerine bir program yapacak. Batu, aslında klasik müzik üzerine program yapmak istediğini ama bu programa zaten M. Ali Alabora başladığı için film müziklerine yöneldiğini söyledi.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı