Gündem Haberleri

  Ahmet Davutoğlu'na 'Başbakan' koruması

  Hürriyet Haber
  22.08.2014 - 14:10 | Son Güncelleme:

  Başbakan Tayyip Erdoğan’ın ardından bu görevi üstlenmesi beklenen Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, “Başbakan” gibi korunuyor. Recep Tayyip Erdoğan ve Ahmet Davutoğlu'nun cuma namazı sonrası çekilen fotoğraf da bunu gözler önüne seriyor.

  Ahmet Davutoğluna Başbakan korumasıDavutoğlu’na, dün Erdoğan’ın adaylığını ilan etmesinin ardından AK Parti Genel Merkezi’nden ayrılırken kendisine Başbakan'ın yakın koruma ekibinin kullandığı jipler eşlik etti.

  Davutoğlu’nun konvoyuna sinyal kesici jammer aracın da katıldığı görüldü.

  HALEF-SELEF AYNI CAMİDE

  Bugün Başbakan Tayyip Erdoğan ile birlikte Cuma namazı için Hacıbayram Camii’ne giderken de Davutoğlu’nun koruma kalkanının genişlediği dikkat çekti.

  ERDOĞAN VE DAVUTOĞLU'NA YOĞUN İLGİ / Foto Galeri

  Ahmet Davutoğluna Başbakan koruması

  Davutoğlu’nun etrafında sivil kıyafetleri, çelik yelekleri, otomatik silahları, tabancaları ve bellerindeki kemerlerinde bıçaktan gaz bombasına kadar farklı mühimmatlar bulunduran korumalar yer aldı.

  Ahmet Davutoğluna Başbakan koruması

  Namazın ardından Erdoğan ve beraberindekiler, cami içinde vatandaşlarla tek tek tokalaştı. Bu sırada cami imamının sık sık, "Saygıdeğer cemaati müslimin, lütfen sadece musafaha ile yetinelim, el öpmeyelim" uyarısında bulunması dikkati çekti.

  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı