Gündem Haberleri

  Ağaca çarptı, káğıt gibi ikiye katlandı

  Hasan ÖRNEKOĞLU/İSTANBUL
  29.07.2007 - 02:00 | Son Güncelleme:

  Babası İsmail Pişkin’i Atatürk Havalimanı’na bıraktıktan sonra dün saat 04.00 sıralarında Zeytinburnu’ndaki evine dönen 22 yaşındaki Ezgi Can Pişkin’in kullandığı 34 DR 1011 plakalı minibüs, Bakırköy sahil yolunda, çim fıskiyelerinin ıslattığı Kennedy Caddesi’nde kontrolden çıktı.

  Önce kaldırıma çarpan minibüs, fırlayıp kendi etrafında döndükten sonra çarptığı ağacın gövdesinde kağıt gibi ikiye katlandı. Ağaçta asılı kalan minibüsten fırlayan Ezgi Can Pişkin hayatını kaybetti. İtfaiye ekipleri minibüsün kapısını keserek aracı sıkıştığı yerden çıkardı.

  Görgü tanıkları minibüsün çok hızlı gittiğini, yol ortasındaki su birikintisinin de etkisiyle kontrolden çıktığını söylediler. Gitar çalan, müziği çok seven oğlunu, Bodrum’da trafik kazasında ölen Barış Akarsu’ya benzettiğini söyleyen Neriman Pişkin, "Babasına, havalimanına taksiyle gitmesini söyledim, ama oğlum, ’Ben babamı bırakırım’ dedi ve çıktı. Babasını bıraktıktan sonra geri dönerken yolda sözlüsü Merve’ye ’Babamı havalimanına bıraktım. Merak etme’ diye mesaj göndermiş. 3 ay önce askerden gelmişti. Konservatuvarda okumak istiyordu" dedi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı