Gündem Haberleri

  Adaylar Batı Trakya gecesinde karşılaştı

  Hürriyet Haber
  16.03.1999 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Belediye başkan adayları dernek dernek, davet davet dolaşarak seçim kampanyalarını sürdürüyor. Bu çalışma içinde birbirleriyle de karşılaştıkları oluyor.

  Önceki akşam, Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği'nin düzenlediği ‘‘Büyük Batı Trakya Gecesi’’ de adayların ilgi gösterdiği gecelerden biri oldu. Yenikapı Gar Gazinosu'ndaki geceye Büyükşehir Belediyesi Başkan adaylarından üçü birden katıldı: ANAP adayı Ali Talip Özdemir, DYP adayı Yalçın Özer, CHP adayı Adnan Polat. Gecede ayrıca CHP milletvekili Mehmet Sevigen, DYP'li Celal Adan da vardı.

  Toplantının çıkışında Ali Talip Özdemir, Yalçın Özer ve Adnan Polat, el ele tutuşup dostluk mesajı verdiler.

  Ali Talip Özdemir dün akşam ayrıca Ümraniye’de Kastamonulular Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen Kastamonulular Gecesi'ne katıldı. Gecede bir konuşma yapan Özdemir, şu anda bir milletvekili olduğunu hatırlatarak, seçimleri erteletmeye çalışan küskünlere çattı. Özdemir, ‘‘Dün bizi parlamentoya çağırdılar, gittik. Maalesef bazı siyasi partiler, bazı arkadaşlarımız seçimi erteleme çabası içine girmişler. Bu ülkemiz açısından iyi bir hadise değil. Hadi seçime gidelim diye vatandaş organize oldu’’ dedi.

  Ali Talip Özdemir sonra Büyük Batı Trakya Gecesi’ne, daha sonra da Türkiye Sakatlar Konfederasyonu’nun Tarabya Yıldızlar Restoran’da düzenlediği eğlenceye katıldı.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı