Gündem Haberleri

  Adana'ya bayram üçüzleri

  Hürriyet Haber
  22.01.1999 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Adana'da 2 yıldır kısırlık tedavisi gören 23 yaşındaki Senem Mazı ve 28 yaşındaki çiftçi eşi Yusuf Mazı, bayramın son günü 3 hafta erken doğarak sürpriz yapan üçüz kız bebekleri ile çifte bayram yaptı.

  Ceyhan İlçesi'ne bağlı Azizli Köyü'nde yaşayan 3 yıllık evli çift ilk kez anne-baba olmanın mutluluğunu yaşıyor. Bir bebek sahibi olabilmek için uğraşırken 3 bebek annesi olan Senem Mazı çok mutlu olduğunu belirtirken, baba Yusuf Mazı sevinçle birlikte burukluk da yaşıyor. Ekonomik durumunun iyi olmadığını belirten Yusuf Mazı, 350 milyon lira tutan hastane masrafını ödemekte güçlük çekeceğini ifade etti. Ultrason tetkikiyle üçüz babası olacağını daha önceden öğrendiğini ve imkanları dahilinde hazırlık yaptığını söyleyen Yusuf Mazı, şöyle konuştu:

  ‘‘İnşallah sağlıklı olur ve Allah ömür verirse elimden geldiği kadar onlara bakmaya çalışacağım. Ancak çiftçilikten gelen kazanç belli. Devlet ürünümüzün parasını verirse ben de çocuklarımın ihtiyacını karşılarım. İlk günler biraz sıkıntı çekeceğe benziyorum. Eş, dost yardım ederse altından kalkarım herhalde.’’  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı