Gündem Haberleri

  Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu için personel alımı başvurusunu açtı

  Hürriyet Haber
  04.06.2018 - 12:26 | Son Güncelleme:

  Adalet Bakanlğı bünyesinde yer alan Adli Tıp Kurumu (ATK), bünyesine lise mezunu 200 personel alımı yapmaya hazırlanıyor. Otopsi, büro personeli, teknisyen, mühendis gibi kadrolara alım yapacak olan Adli Tıp Kurumu, bu alımları Adalet Bakanlığı'nın açacağı sınavla gerçekleştirecek. Kimyager, şoför ve infaz koruma memurluğu için de alımlarını gerçekleştirecek olan Adli Tıp Kurumu, toplam 200 personel alımı gerçekleştirecek

  Adalet Bakanlığı personel alımı ile 200 kişiyi bünyesinde istihdam etmeye hazırlanıyor. Çoğunluğu lise mezunu olmak üzere lisans ön lisans mezunu adayları da değerlendirecek olan Adalet Bakanlığı, bu alımları Adli Tıp Kurumu'na gerçekleştirecek. Peki, Adli Tıp Kurumu personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte, o detaylar

  ADLİ TIP KURUMU PERSONEL ALIMI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

  1-Başvuruya başlamadan önce vesikalık fotoğraf (.jpg, .jpeg ya da png formatında), kpss sonuç belgesi (.jpg, .jpeg, png ya da pdf formatında) ve öğrenim belgesini (.jpg, .jpeg, png ya da pdf formatında) formatında hazır ediniz.

  BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

  2-Başvuru sonunda "BAŞVURUYU TAMAMLA" butonuna bastığınızda başvuru kaydı tamamlanır ve sistem tarafından otomatik olarak başvuru kayıt numarası verilir. Başvuru kayıt numarası almadı iseniz aynı işlemleri baştan tekrar ediniz.

  3-Aynı TC kimlik numarası ile birden fazla başvuru yapılamaz. Her adayın sadece bir başvuru hakkı vardır.

  4-Yapılmış olan bir başvuru değiştirilemez, iptal edilemez. Bu sebeple başvuru yapmadan önce hangi pozisyon ve yeri seçeceğinize kesin karar vermeniz yararınıza olacaktır.

   

  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı