GeriGündem Adalar’a çifte müjde
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  5
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Adalar’a çifte müjde

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Adalar İlçesi’nin doğalgaza kavuşacağını ve Adalar arası ulaşımın ücretsiz olacağını müjdeledi.

Büyükşehir Belediye Başkanlığı Basın Danışmanlığı’ndan yapılan yazılı açıklamada, İstanbul’un yüzde 90’ını doğalgaza kavuşturan Büyükşehir Belediyesi’nin, bu hizmeti şimdi de Adalar’a ulaştıracağı kaydedildi. Büyükada’da incelemelerde bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın, Ada halkına büyük müjdeyi verdiği belirtilen açıklamada, Topbaş’ın, ‘Ocak ayından itibaren Büyükada başta olmak üzere Adalar’ı, doğalgaza kavuşturacaklarını’ söylediği bildirildi. Topbaş’ın, ‘Ada halkından abonelik ücreti olarak 7 eşit taksitte 500 dolar (yaklaşık 670 ytl) alacaklarını’ söylediği de kaydedildi. Kadir Topbaş’ın ikinci büyük müjdesinin ise Adalar arası ulaşımla ilgili olduğu belirtilen açıklamada, ‘Topbaş, ‘12 Eylül 2005 tarihinden itibaren Adalar arasındaki ulaşımın ücretsiz olacağını’ açıkladı.

Yol bakımında okul mesaisi

İSTANBUL Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, kentin bir çok yerinde süren kavşak ve yol bakım çalışmalarının, kentiçi trafiği olumsuz etkilememesi için gece saatlerine kaydırılacağını açıkladı.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle