Gündem Haberleri

  Adada yemek veriyorlar mı

  Hürriyet Haber
  25.07.2012 - 23:18 | Son Güncelleme:

  Acun Ilıcalı, Kenan Erçetingöz’le 60 Dakika'ya konuk oldu.

  Survivor yarışmasında Merve Büyüksaraç'ın " Bize yemek veriyorlardı" sözlerine değerlendiren Acun Ilıcalı şunları söyledi :

  Ben böyle bir yarışmacıyla karşılaşmadım. Değişik bir tip. Daha sonra yaptığı röportajda ise " Açlıktan hafızamızı kaybediyorduk" diyor. Açlıktan bayıldığı görüntüler var. Bu yaptılarını cahilliğine veriyorum. Sonra da " Bize yemek veriyorlardı" diyor. Ben 22 milyon yatırdığım bir projeyi insanları besleyerek neden tehlikeye atayım. Bu yemek yememe yarışması değil. Biz zaten başta yarışmacılara erzağını veriyoruz. Merve programa yönelik bir eleştiri yapsaydı sorun olmazdı ama bana ve ekibime iftira attı. Ona çok büyük bir ders vereceğim herkes görecek. Adli yollara başvurduk. Sonuçlarını da herkes görecek. Allah onu ıslah etsin. Bir de " Beni montajla kötü gösterdi" dedi. Sen kimsin ki seni kötü göstereceğim." dedi.

  İŞTE ACUN'UN O SÖZLERİ / WEB TV     

  MERVE BÜYÜKSARAÇ SURVIVOR'DA BÖYLE YARIŞMIŞTI - FOTO GALERİ        

  MADDİ KONULARDA ANLAŞAMADIK 

  Acun Ilıcalı yeni sezon için Show Tv ile maddi konularda anlaşamadıklarını belirterek " Teklifler var ama şu anda herhangi bir kanal ile anlaşmadık. " dedi. Ilıcalı ayrıca kanaldan alacağının 47 Milyon TL'den fazla olduğunu ifade etti.

  MERVE BÜYÜKSARAÇ ACUN ILICALI'YA CEVAP VERDİ

  Merve Büyüksaraç, twitter sayfasından takipçilerinin sordukları sorular üzerine  Acun Ilıcalı'ya 'Konuşsun sorun yok röportajı bile okuyamamış. Açlıktan değil proteinsizlikten hafıza kaybı yaşadık demiştim' diye yanıt verdi. 

  Adada yemek veriyorlar mı

   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı